Shqiptar te Bashkuar
Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 346

Forum: Veshje dhe Aksesorė

Moda e fundit e sezonit, veshje, ngjyra, aksesorė, canta , kapele e syze etj...

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Parfumet

  Started by Schila, 19-07-2008
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 111
  • Shikime: 14,917
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Vogue Paris..!!

  Started by NeVertiti, 12-09-2013
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 2,868
  01-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Koleksion ēantash

  Started by braziljania, 23-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 5,640
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Intimet joshėse !

  Started by PiNkY, 14-04-2014
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 61
  • Shikime: 11,585
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Sandale dhe Kepuc..........

  Started by Arfenilla, 02-06-2012
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 15,419
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fustani i zi nuk "vdes" kurrė!

  Started by sweetzzinna, 16-09-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 37,108
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: MoDa Styles..!!

  Started by Arfenilla, 12-11-2013
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 59
  • Shikime: 10,860
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Sondazh Teme NgjitėsE Ngjitėse:Sondazh: Takat e larta

  Started by sweetzzinna, 09-10-2009
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,887
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cool Teme NgjitėsE Ngjitėse: Syze dielli...

  Started by braziljania, 25-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 12,323
  18-07-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aksesoret dhe shumellojshmeria e tyre..!!

  Started by NeVertiti, 20-02-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,857
  18-04-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Linzheria- cfare i pershtatet trupit tend!

  Started by sweetzzinna, 27-08-2008
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,672
  25-11-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Shopping...

  Started by Legally_Sweet, 26-11-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,874
  01-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te masesh numrin e sutjenave !

  Started by sweetzzinna, 28-09-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 7,305
  22-04-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregulla tė reja nė gardėrobė

  Started by *deliza*, 18-09-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,130
  18-09-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Zuhair Murad Over the Years

  Started by NeVertiti, 28-01-2016
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 843
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 87
  17-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Meshkujt pėlqejnė tė brendshmet e zeza

  Started by E3, 13-02-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 36
  • Shikime: 7,750
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Lingeri, me ngjyra dhe joshese

  Started by elbruna, 09-04-2010
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,789
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 307
  03-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 780
  24-12-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,325
  19-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Tė vishesh me tė bardha

  Started by *deliza*, 06-02-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 10,896
  18-10-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 613
  24-08-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,247
  18-07-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 1,659
  20-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Zhgėnjimi nga blerjet online

  Started by NeVertiti, 08-04-2016
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 713
  08-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Veshjet e pranverės

  Started by NeVertiti, 31-03-2016
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 368
  03-04-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Fustan Mbremje 2016..

  Started by Arfenilla, 10-03-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,117
  11-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Michael Kors Spring 2016

  Started by NeVertiti, 28-12-2015
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 474
  28-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 18 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •