WXP edhe 100!

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Te kjo tema vje era tradheti ...ku shkoni ju pa na femnat eeeee ytttt , qafen :p
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Edhe 100 WXP. :) sa dite je ne Milano se unë jam jashte deri Nesër. :)
 

Aver

VIP
Urime dabeDHjuekspi.

Te deshiroj...

...vazhdimi dihet, te zakonshmet.
 

jana80

Super Moderator
Staff member
pse sthua ti qe paskim feste....
 

WxP

.
Jo jo me 11 kemi feste shhaha
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Jo jo me 11 kemi feste shhaha
ok se sthash date une ... po te paralajmeroja qe me 11 po rrime pa appuntamenti ?...vi me kafen
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Dhe sa vjec bohesh me 11!? AhHahaha

Dhe 111 i shalla. :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Po ti u plake,cte urojme ne ? :p
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Niku ti sikur e ke me 11 me duket....cne urime para kohe?
 

jana80

Super Moderator
Staff member
Niku ti sikur e ke me 11 me duket....cne urime para kohe?
fajn e kisha une qe doja te dija kur do na nxirrte kafe ...aty nisi keqkuptimi ...
mony gjithesesi sflet wxp se shume urime ste bejne keq...
 

WxP

.
U plakem poo se lagem thuj hahahah
 
Last edited:

WxP

.
Me 11 kom me shtru dreken ktu CMF, Al, IT bujrum
 
Last edited:

WxP

.
Bujrum pic si italianet apo qingj si shqiptaret si te pelqen dreka :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Urime Wxp..u plaksh me gjitha te mirat e pra familjes te shendetshme.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Hahaha ani urimet mbaj ne valixhe kur te behet 11 shikoj ?
 
Top