What's on your mind..?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
T'shkojme pak sipas Facebook :p T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

Une psh e kam :

Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
78A347C4-1DF2-4CE5-98CE-C49136CB55D4.jpegD717AC85-D9FB-471F-8AAB-8024B5B02CF3.jpeg
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Fale dashurise koha ecen pa u vene re ...dhe fale kohes dashuria ecen gjithe zell
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
NOBODY IS TOO BUSY IT'S JUST A MATTER OF PRIORITIES
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
I need a herooooo
To me saveee me nowww

Im just a mannn
Im not a superhumann
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Mos bertit qe me mjes, ja shife mos bo Pune ky!
 

Hera

Moderatorë
Staff member
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E thyer eshe nje pjese e se ciles un jam.Per te me dashuruar duhet te me pranosh ashtu sic jam..
Duhet te dashurosh ato copza te mia..
Te cilat ti nuk i kupton.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Më pëlqen të humbas me ty sensin e kohës, sepse je ti sensi i kohës sime.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Duaje atë. Adhuroje. Bëje të ndihet personi më i veçantë në botë. Por kurrë mos harro se dhe ti meriton të njejtën gjë.. !
 

Tiku

Fire on Ice...
Staff member
Tek kopshi i shtepise kam nje derro shezlong dhe vec aty gjej ate 5 minutshin e qetesise absolute.. edhe tani aty do doja te isha.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Në fund të fundit, çdo grua është e pasionuar.
Mjafton të takojë njeriun e duhur, me të cilin të harrojë çfarë është turpi.
 

Ledia

✋✋✋✋
Nga flakët e mia...

Do më kujtosh sa herë do t'marri malli
Do të ndjesh zjarr për ti parë sytë e mi
Ndër mijëra fytyra në rrugë do më kërkosh
Vall do mundesh të më kthesh përsëri?

Përbuze ndjenjat qe ti dha kjo zemër
E flakë më dogje shpirtin, pa mëshirë
Lëndohem sa herë dëgjoj tëndin emër
Kujtoj ditën kur ike, pa lamtumirë...

Dashuri të zjarrtë të dhurova çdo ditë
Ti ike me frikën mos nga ai zjarr përvëloheshe
Kurrë nuk arrite të kuptosh se nga flakët e mia
Asnjëherë s'do digjeshe, veç do ngroheshe...

E.H
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pushteti dhe udheheqja nuk vijne nga larte por nga brenda. Nese te vje nga larte nuk je gje tjeter pos nje zarfe pa adrese siper.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
-Po ti , cfar kerkon vertet prej tij ?

-Asgje . Kjo eshte me e bukura : nuk dua asgje.

-Domethene . . .Nuk do te jesh me ate?!

-Une jam me te !

-Ah . . .Ok , nje nate , nje pasdite , por kjo nuk mund te quhet lidhje . . .

-Ashtu ?! Une mendoj se po .

-He pra , me kuptove se c'dua te them ?!

-Jo ... Ti nuk do te me kuptosh mua ! Me gjithe kete ankth e deshire pee ti shtrenguar e kufizuar raportet , per tu dhen se sben nje emer gjerave . . .
Ai edhe une thjesht JEMI . Ndajm se bashku kohen , e gjat kohes qe jemi bashk ndihemi mire , pa filtra , pa shtirje . . . e nuk eshte qeshtje vetem seksi. . . Ne flasim , qeshim , perballemi . Ne JEMI , pike .

-Ehe ... E pastaj ?!

-Pastaj cfar ?!

-Ai iken dhe ti mbetesh vetem .

-E ke gabim , nuk ndihem vetem . Ndihem plot jete , keshtu ndihem kur ai iken . . .

-Amaannn , se me mbushe mendjen ! Ti as nuk e di se kur do ta takosh serish. . . Nese do ta takosh !

-Ai eshte i mencur .

- ??!

-Vetem nje budalla nuk kthehet serish atje ku eshte ndjer mire ! Me kupton ?!
Ka shpirtra qe kur e takojne njeri tjetrin ndihen si ne shtepi , kaq e veshtire eshte per tu kuptuar kjo ?!

-Per mua eshte apsurde , krejt e paktuptimt !!!

-Tamam . . . eshte gjeja me pabesueshmerisht e pakuptimt qe kam jetuar ndonjehere . . .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top