• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

 • albanian_kajzer

  Votat: 1 16.7%
 • aleksus

  Votat: 0 0.0%
 • Desperado

  Votat: 1 16.7%
 • Bjondi

  Votat: 0 0.0%
 • Call

  Votat: 2 33.3%
 • Pirati

  Votat: 2 33.3%

 • Totali i votuesve
  6
 • Poll closed .

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

P.S ne kete votim Une dhe Ledia (qe nuk eshte ne kete liste) nuk votojme, gjithashtu dhe vota e Mbreti-t nuk meret parasysh (ne rast se ka votuar, do behet verifikimi nga admini i forumit).
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

Pershendetje stafi !
Duke qene se mesa duket jane dhene gjitha votat mendova te thoja e une nja 2 fjale pasi nuk doja te flisja qe ne sondazhin e pare sepse mund te ndikonte ne rezultatin e tij.

Pavarsisht se kush nga sop-at largohet une personalisht jam shume kunder kesaj strukture sepse nuk arrij ti gjej 1 sens.Per cfare arsyeje u bene keto 2 sondazhe ?
Mesa di une per tu shtuar sop 1 person duhet te plotesoje shume kushte dhe standarte....po per tu hequr a nuk duhet te ndiqet ndiqet ndonje kusht ?
Deri tani stafi Sop ka ecur shume mire pavarsisht ndonje mosmarreveshje qe kan egzistuar historikisht qe kur eshte krijuar serveri.
Zakonisht 1 pjestar i stafit ulet ne level ne baze te disa kritereve qe mund te jene: Performance e dobet,mungese ne chat,konflikte te vazhdueshme me pjestaret apo userat e chatit,fjalor te rende apo thyrje te tjera te rregullores sone....Cilat nga keto kritere jane perdorur per tu hequr keto 2 sop qe po hiqen tani ?
Sinqerisht me vjen keq e nuk arrij ta kuptoj se nga mori udhe ky lloj sondazhi sepse Status SOP po e humb jashtzakonisht shume respektin & integritetin e tij.

Ju uroj gjithe te mirat dhe na e boni hallall qe dhashe 1 mendim pa ma kerkuar kush :).
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

Po mos te kesh shoqeri ne keto votime del ashtu sic dola une e bashk me desperado dhe ky sondazh vertetoje klanin brenda stafit sop me pak fjale kadafi e dine vete ca ben i kan besu Stafin sop dhe normal ai ben si te doje kete qe po them e vertetoje fakti hoqi dy sop besoje qe kan dhen kontribut te madh per kete server po prap se prap kadafi te beje si te doje ....... Dhe suksese ne detyren e re ...
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

Mesa duket sondazhi qenka manipuluar dhe shifrat flasin vete. 2 Sop nuk kane votuar ende, nderkohe qe jane gjithsej 7 vota. Keshtuqe eshte i PAVLEFSHEM! Per sa i perket ceshtjes se trajtuar nga ana e albanian_kajzer po theksoj se ky sondazh behet pikerisht per 2 nga 4 pikat qe ai ka trajtuar, Performanca e dobet, mungesa ne chat. Menyra e zgjedhur mendoj se eshte efikase, pamvarsisht se une e di se kush Sop eshte aktiv e kush rri Sop ne kurriz te te tjereve, mendova qe te jene vete Sop-at ata te cilet do te bejne identifikimin e kolegeve me pak aktiv.
 
Last edited:

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

Kadafi atehere perfundimisht ky sondazh esht i pavlefshem...
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

Ky sondazhi kur do behet .... apo nuk ka sondazh me ?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni per Sop-in e dyte qe doni te largoni ?!

ket jav mesa jam informuar une besoj se do dalin votimet qe do behen nga stafi sop
 
Top