Votoni Forumin

Votoni forumin

 • Nuk me pelqen

  Votat: 0 0.0%
 • Sme pelqen per arsyen qe...( Do them me poshte)

  Votat: 0 0.0%
 • Me pelqen nenforumi i astronomi

  Votat: 0 0.0%
 • Sme pelqejne..( sepse)

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  20

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Shume ankesa, po asnje vote ke s’me pelqen?! Po tallen me ne me duket:emoji_stuck_out_tongue_winking_eye::emoji_stuck_out_tongue_winking_eye::emoji_stuck_out_tongue_winking_eye:
 

Soulmind

oNcE...
Dikur me pelqente sh forumi artit dhe fotove por fatkeqesisht nuk kam me kohe ti perkushtohem si me pare. me ka pas pelqyer dhe miqesia me gocat sidomos vitet e para.
pastaj iken 1 nga 1 dhe e rrallova.
Tani me pelqen sh kjo fryma re. Anetar qe i marrin gjerat me sportivitet, qe qeshin e bejne gallate(edhe pse vete nuk gjej kohe per tu bere pjese neper tema). Ne dikur u zinim duke ngrene buke. Sikur do ndanim tokat. lol
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Un sedi si ka qene me para ky forum...Por mbasi erdhem ne me duket se shkelqeu:p
Vec mos mu versulni ju t vjetrit se nk ju perballoj dot:p
Forumi yne eshte dalluar cdo here si forum kurvash. Ndaj ka mbijetuar.

Mireserdhet.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Qenkemi gabuar me pershtypjet ne dmth?!
Pse po me duket si deformim informacioni mua:p
Hah. Si ke pare neperkat si sillen rreth nje pitoni?
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ca deshe ti Abis?
 
Top