Vleresoni anetaren/in siper jush nga 1 deri ne 10

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Senseo

Have you ever!?
Ja filloj shpifsi

10 vdis i lumtur nashi :p
 

TheDevil

Antar Aktiv
Ne shtepi 1 divan tek ka bosh e ka blere kastile se iken @TheDevil ne USA keto dite. :p
Jo vlla.. per mua nuk ka bler KRevat.. por se c`kish gjet nje dyshek te sajin te vjeter tek shpia e mami vjehrres time,dmth mamit saj.. dhe ate mka lene dyshek ne pllaka :/ me trajton keq Kafsha lolol
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Staff member
Hahahahahahahhahahahah sa idiot qe je o zotttt. Po fiks e ke gjet qe kur tme shofi tja fusi vrapit nga ana tjeter :p

1 ja ta ngrita i cik numri se gjynah je dhe ti mraft pika. Me zanen ste heci me iven jo e jo madje u zhduk qe kur fillove ta ngacmoj...tani te te jap dhe un zero? Jo se bej dot se perfundon ne vetvrasje! :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top