Ueee...u dashka prezantuar

Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe

Away. Lini Mesazhin Pas Sinjalit Agustik. Piiiiv
Un jom Asimi shkurt per shoqerin Karamahmudi i njohur si Gunsi ne virtualitet
Shpresoj tja kalojm mire se bashku e tjem i pranuar nga shoqeria juaj.
Hobi im osht HIPizmi por kurr skam hip nkal :p
Ah po jam 30 vjec por nga chati nj8hem dhe si 45 meqen se ka vite qe e frekuentoja...kaq per momentin per me teper info lini mesazhin tuaj zanor pas sinjalit agustik.... pppppiiiiivvvvv
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Staff member
"Hobi im osht HIPizmi por kurr skam hip nkal " ahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahah lotttttttttttttttttttt...ti sbeheshhhhh sa do qe te mundohem un :p

O Asim ti bofsh hajer se me kete nick you are on fajer :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Keshtu me gjete,keshtu do me lesh.
 

Vvetoni

Anëtar
U dhez ky grupi i chatit. Mirë se erdhe o Hasan.
 
Top