Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
-Brazili magjepsesB:Inf


 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Vjeshte ne USA 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Parqet Nacionale te Kanadase: pamje per te mos u humbur

/Inf.al/
 

Attachments

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Parqet Nacionale te Kanadase:
 

LoSsT

VIP
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Se kuptova se c`kuptim ka tema, Udhetime-FotoGaleria e Fv's, sepse nese behet fjale per foto qe behen gjate udhetimeve qe bejne anetaret, besoj mjafton tema, fotografi nga duart tona..., ose tema, Foto te ndryshme...
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Calabrian Coast in Southern Italy


Havasu Falls, Arizona


Briksdalsbreen Glacier, Norway


Palma-de-Mallorca


Cancun, Mexico


Havasu Falls in Arizona!


Hawaii


Where the Caribbean meets the Atlantic , Bahamas


Hiller Lake
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Se kuptova se c`kuptim ka tema, Udhetime-FotoGaleria e Fv's, sepse nese behet fjale per foto qe behen gjate udhetimeve qe bejne anetaret, besoj mjafton tema, fotografi nga duart tona..., ose tema, Foto te ndryshme...
Losst,tema nuk te bej me asnjeren qe ke cek me lart..kjo teme ka nej tjeter kutim,'''Udhtime virtual'' njohjen e kulturave ,vendeve turistike permes fotografive nga e gjithe bota..

-Besoji se kuptove tani qellimine temes..:)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Pershendetje nga Montreali
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Machu Pichu
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Ujevara e Niagares e pare nga lart
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Petra: qyteti i gdhendur ne gur


 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Kili...

 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Panorama nga Patagonia
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Viena: nje nga mrekullite e Europes

 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Nje udhetim ne Zvicer


 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Japonia: mes kultures, arkitektures dhe ngjyrave te bukura 

Ema1

Member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Do me pelqente nje udhetim ne Japoni. Vertet universi yne eshte plot vende te bukura.
 

Tuana

Nada é por acaso!
Staff member
Titulli: Udhetime-FotoGaleria e Fv's

Nga Kanioni Bryce tek Big Ben… vendet me spektakolare në fokusin e fotografit.
Një volum i ri fotosh nga ekspertët e udhëtimit të Lonely Planet vendos një pespektivë unike dhe të re në disa nga skema më frymëzuese të botës. Shikoni sipër nga fundi i Utah, merrni ngjyrat e Parkun Kombëtar të Kanionit Bryce…ndërmjet fotove gjendet dhe pamja e Big Ben në Londër që provo se edhe njeriu ka krijuar pamje të mrekullueshme si nëna natyrë. Titulli i librit, Bota e Mrekullueshme e Lonely Planet, nuk zhgënjen.


 
Top