Tregimi mbi Zionizmin!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Lere Ricky, se ky ka problem me "fene" e vet (nese ka), ose don sic themi ne kendej "meshavine". I jane peshtjelle kabllat, le t'ja bon qejfin vetit i shkreti ! Videot, shumicen i kam pare, dhe s'do mend se cifutet andej shumica jane zionist, te pakte jane cifute te paster qe s'kane t'bejne fare me zionismin.
 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Edhe vetë judët pajtohen me këtë dhe demostrojnë:

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Keta jane cifutet e vertet, sipas te cileve, atyre nuk u lejohet te themelojne shtet pa ardhur Anti Krishti.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

A me lejohet dhe mua ti sjelle nja 2498 vidio dhe nja 17,598 foto per ta sqaruar pak debatin ketu? :vesyze:
 

Lauri

Donatorë
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

A me lejohet dhe mua ti sjelle nja 2498 vidio dhe nja 17,598 foto per ta sqaruar pak debatin ketu? :vesyze:
ahhaha nuk do mjaftonin edhe 10 here me teper Kitrra, me siguri ricky&loverboy nuk e dine saktesisht se per cfare po flasin. Ju mjafton qe te prezantojne myslimant si viktima te ebrejve.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Mjafton qe futesh e lexon cfare shkruajme ne Laur, kjo deshmon se pelcet ti dhe ushqim ditor i ke shkronjat tona :D

Cdohere nxenesit permallohen per mesuesit e tyre.

Te do Mesuesi ditor laur :lol:
 

ricky_ch

******
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

ahhaha nuk do mjaftonin edhe 10 here me teper Kitrra, me siguri ricky&loverboy nuk e dine saktesisht se per cfare po flasin. Ju mjafton qe te prezantojne myslimant si viktima te ebrejve.
Po na skjaroni pakëz ju të iluminuarit.
Jo ju, po as bota mu çu n'këmbë s'mund të ndryshoni krimet e këtyre derrave..
Në fakt, vetëm një i krisur në kokë mendon ndryshe.

Sa për mua dhe Loverit, e dini ju, se po më detyroni të fëlliqem, por mundeni
me na i marrë ato që të luani biliardo.
 

ricky_ch

******
[video=youtube;etXAm-OylQQ]https://www.youtube.com/watch?v=etXAm-OylQQ[/video]

 
Last edited:

ricky_ch

******
...njerëzt e udhëhequr nga "politika"!".....this land was promised to the jewish people by God."
 
Last edited:

ricky_ch

******
 

ricky_ch

******
 

ricky_ch

******
...dhe zionistët vazhdojnë të bëjnë "politikë", kuptohet "paqësore"!

 
Top