Tregimi mbi Zionizmin!

Lauri

Donatorë
Titulli: Tregimi mbi Zionizmin!

Nqs nje shtet perdor terror mbi nje popull, faj nuk eshte i besimi fetar i popullit te keti shteti, por i politikes qe ndjek qeveria e shtetit.
Ne vendet islame burimi i cdo agresioni, terrori, krimi, ka stampe religjoni! Pra problemi eshte tek bindjet fetare qe ju udheheqin edhe shtetin pervec se masat e gjera. Religjon qe nga kultet fetare del vetem fryrje urrejtje ndaj te tjerve.

ricky_ch

Nqs nje shtet perdor terror mbi nje popull, faj nuk eshte i besimi fetar i popullit te keti shteti, por i politikes qe ndjek qeveria e shtetit.
Ne vendet islame burimi i cdo agresioni, terrori, krimi, ka stampe religjoni! Pra problemi eshte tek bindjet fetare qe ju udheheqin edhe shtetin pervec se masat e gjera. Religjon qe nga kultet fetare del vetem fryrje urrejtje ndaj te tjerve.

Je jashtë teme, s'po flasim për Islamin.

Lauri

Donatorë

Religjon qe ka hik per lesh me filozofine qe perdor me besimtaret e vet.
Cfare hapsire gjindet ketu per debate me te thella e nivel internacional, kur zbukurimi i nje femre eshte me mekat se te vrasesh nje person.

Lauri

Donatorë

Je jashtë teme, s'po flasim për Islamin.
Nuk jam jasht teme. Ata zionistet i udheheq politika, ndersa ju feja. Postimet e mia jane faqja tjeter e monedhes

ricky_ch

Religjon qe ka hik per lesh me filozofine qe perdor me besimtaret e vet.
Cfare hapsire gjindet ketu per debate me te thella e nivel internacional, kur zbukurimi i nje femre eshte me mekat se te vrasesh nje person.
Besoj se ka ndonjë moderator që merret me ty.
Unë e kreva me ty. Klm.

Lauri

Donatorë

Mesoni ta duani dhe ta respektni te ndryshmin nga ju, dhe jo te urreni.

[video=youtube;9-dvYf5JyjI]https://www.youtube.com/watch?v=9-dvYf5JyjI[/video]

Lauri

Donatorë

Edukoni femijet per dashuri dhe jo me mllef.

ricky_ch

Lauri

Donatorë

Jeni 1000 here me dis-human se ebrejt. Nqs ata luftojne per te armen e femijeve te tyre. Ju, them ju sepse e ndjeni veten nje me ata, vrisni femijet tuaj per hiq gje. Ne rastin konkret per nje film televiziv qe ta beje publike.

Lauri

Donatorë

cfare ju thote ushtarve i ati i femijes ??? i fton qe ta vrasin femijen !!

Paqe me ju nuk behet kurr, se ju mungojne disa drrasa ne koke.

ricky_ch

ricky_ch

Lauri

Donatorë

Kush ben terror, Israel apo Hamas???
E thote i Biri i nje lideri i Hamas. Mosab Hassan Yousef Terroristi ishte ne shtepine time-im ate!!!! Te gjitha fajet i ka besimi islam me Kuranin e Profetin e rrem Muhamet, qe ushqen urrejtje ne popull.

Pastroni veshet qe te degjoni mire.

ricky_ch

Kush ben terror, Israel apo Hamas???
E thote i Biri i nje lideri i Hamas. Mosab Hassan Yousef Terroristi ishte ne shtepine time-im ate!!!! Te gjitha fajet i ka besimi islam me Kuranin e Profetin e rrem Muhamet, qe ushqen urrejtje ne popull.

Pastroni veshet qe te degjoni mire.

Tani kujt do t'i japim përparësi: asaj që po shohim dhe dëgjojmë, apo asaj që dëgjojmë!

Për çka të duhen sytë, kur dëshron vetëm të dëgjosh?

Edhe njeriun që na paske sjellë. Ky është një mut i madh.

Ai nuk e dinte kush realisht ishte armiku i tij?????????
Këtij duhej dikush me të vërtetë t'ia skjaronte.

Nuk është tema per fenë, por Zionismin dhe krimet e tyre në territoret
e okupuara. Këto s'i gjen as në Bibël e as në Kuran, por në planet zioniste dhe amerikane.
Megjithëse, ky paska mbushur xhepat me lekë ....

Nuk të besohet, por edhe UاK-ja në luftë ka përdorur strategji të ndryshme për
të futur në luftë sa më shumë njerëz....

Last edited:

Lauri

Donatorë

Kur merrni udhzime fetare se c'lutje duhet bere kur hyni dhe delni nga wc-ja, imagjino per tjeter. Terrori islam ushqehet vetem me besimin ne Kuran.
Besim i rreme, qe po ju merr jeten juve se pari pastaj te tjerve me rizultatet e kesaj ideologjie islame te shek 6.

ricky_ch

Kur merrni udhzime fetare se c'lutje duhet bere kur hyni dhe delni nga wc-ja, imagjino per tjeter. Terrori islam ushqehet vetem me besimin ne Kuran.
Besim i rreme, qe po ju merr jeten juve se pari pastaj te tjerve me rizultatet e kesaj ideologjie islame te shek 6.

Si të thashë, e ke gabuarë WC-në..

Besoj se mëson së pari të lexosh, dhe repektosh rregullat e forumit.
Hape një temë për Islamin, dhe e mëson fenë tënde në atë moment,
sepse e shoh se ke nevojë të rekaputilimit të krishterizmit.
Respekte, e klm.

Lauri

Donatorë

Pse nuk po poston ne emer te islamit ti? Nuk po na tregon islamin si viktime e sionisteve??
E une po flas pikerisht per "viktimen" islam, te prapambetur 1500 vjet indjetro qe nuk pajtohet dot me kohen.
Dhe, pretendoni ta dominoni.

ricky_ch

Pse nuk po poston ne emer te islamit ti? Nuk po na tregon islamin si viktime e sionisteve??
E une po flas pikerisht per "viktimen" islam, te prapambetur 1500 vjet indjetro qe nuk pajtohet dot me kohen.
Dhe, pretendoni ta dominoni.

Islamin e njoh më mirë se ti edhe krishterizmin, siç ndodh në shumicën e rasteve,
por nuk është tema këtu.

Ti zotëri ose je i pijtë ose ke nevojë për mjekim urgjent.
Hape një temë dhe kenaqemi duke biseduarë për Islamin, si dhe për terrorizmin, nëse ke qejf.
Këtu është tema për okupimin e Palestinës.

Sa për kurreshjtjen tënde, edhe unë shpresoj se Islami do të dominojë, por
në mënyrë paqësore, pa i likuiduarë njërëzit.

Lauri

Donatorë

Këtu është tema për okupimin e Palestinës.

Sa për kurreshjtjen tënde, edhe unë shpresoj se Islami do të dominojë, por
në mënyrë paqësore, pa i likuiduarë njërëzit.

Do ta dominoni boten me flamurin e librin e paqes. Sa paqesore jeni, e thone statistikat e te krishterve te persekutuar aty ku ju sot dominoni.

ricky_ch

Do ta dominoni boten me flamurin e librin e paqes. Sa paqesore jeni, e thone statistikat e te krishterve te persekutuar aty ku ju sot dominoni.

Eh po nuk japim përgjegjësi për ata që e kanë shitë bithën e punojnë për amerikën
e zionisët, e kundër Islamit.

Sa per fëmijet, kanë këta mëshire, mendoj këta jahudët e tu?
I vrasin do sio do!