Tifozat shqiptar ne Kampionat

Lauri

Donatorë
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Pamjet e dy shqiptareve, Rike Roçi dhe Irida Oxa tashmë kanë bërë xhiron e botës gjatë stadiumit në Francë, duke qenë pjesë e të gjitha mediave botërore

Ato u fokusuan nga kamerat e ndryshme televizive falë bukurisë dhe aseteve të tyre bombastike. Irida Oxa tashmë na vjen me foto dhe video nga jeta e përditshme në të cilat shfaqet tejet seksi dhe joshëse.Dy bukuroshet shqiptare ishin të pranishme në ‘Veledrome’ për ta përcjell ndeshjen Francë – Shqipëri, ku Kombëtarja humbi 2:0 duke pranuar dy gola në minutat e fundit të ndeshjes.
/g-e
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Sa te bukura qe jane disa. Me Francen kapnin shume tifozerin tone, kishte lezet. :)


Ps. O laur,ato dy biondet i ke sjelle dy here apo emocionet?! :p
 

Lauri

Donatorë
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Ps. O laur,ato dy biondet i ke sjelle dy here apo emocionet?! :p
Une vdeksha per biondet,.......... e u ringjallsha per brunet..:)
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Cf emri Rike lol

Mua me pelqen bjondina :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Bukuroshe qenkan.
ti "hane" me shendet ata qe i kane tyret ahhahahahahahah :p
 

Lauri

Donatorë
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Kjo shfaqja e tifozeve tane ne stadiume kam pershtypjen se po na jep nje pamja te mire. Bravo!!

Tani pse me duket mua se te ajo Trust no one :vetull:se sikur ka ate buzen e siperme paksa te sulmuar :eek:kidoki:apo te gicur:po:
 

ricky_ch

******
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Miërëp, gjithmonë ka tendenca që shqipëtarët të njollosen...
Në youtube qarkullon një video e rrejshme në fakt e vjetër
kinse përleshje e 17 qershorit mes shqipëtarëve dhe sërbëve:

[video=youtube;732xF-45Nec]https://www.youtube.com/watch?v=732xF-45Nec[/video]

Kurse, thuhet se ka patur përleshje mes shqipëtarëve dhe françezëve në Lyon
pas përfundimit të lojës, ku janë therrur me thikë një françez dhe 1 belg.

 
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Kurse, thuhet se ka patur përleshje mes shqipëtarëve dhe françezëve në Lyon
pas përfundimit të lojës, ku janë therrur me thikë një françez dhe 1 belg.
E lexova ne fakt neper portale te ndryshme keto dite ...por preferova te hesht ehh..!

Shqiptarë, ejani sa herë që të doni.
Ejani se duam me pa c!ca lol
 

ricky_ch

******
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

E lexova ne fakt neper portale te ndryshme keto dite ...por preferova te hesht ehh..!Ejani se duam me pa c!ca lol
Edhe mua më dukej se ishte ftesë vetëm për kanagjegj veç granim! lol
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Thoni cte doni ama pikerisht nga europiani njerezit e huaj njohen dhe Shqiperine . Ata qe deri dje as ja kishin haberin ku binte. Me habiten koleget e zyres teksa po mflisnin per ndeshjen. Dhe disa raste tjera kur mu desh te permendja shqiperine me njerez te panjohur ma kthyen. Poo e njohim. Jane ne euro16. Kaq te padukshem paskemi qene deri me tani?!
 

Lauri

Donatorë
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Konfliktet ne future nuk do kene me karakter religjoz apo territorjal, sepse futbolli do kthehet ne nje "religjon" te vertete.
 

ricky_ch

******
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Konfliktet ne future nuk do kene me karakter religjoz apo territorjal, sepse futbolli do kthehet ne nje "religjon" te vertete.
Haha, ky zbulim i yti?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Do bahemi te njohur me shal e cica,kto gjana kerkojn edhe turistat.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

Do bahemi te njohur me shal e cica,kto gjana kerkojn edhe turistat.
S'jam dakord. Dmth eshte e vertet qe ne disa lajme kete te fejuaren e Hysaj e kane shpallur si tifozja me sexy e Euro 2016,
ama ka plote tifoze te tjera qe jane te veshura dhe po te bukura. Po njihemi nga bota si tifoze te zjarrt dhe qe nuk krahasohemi
me tifozet e tjere, shiko ruset, kroatet, anglezet rremujrat qe kane bere.

Une them shyqyre me kaq, te pakten do na kujtojn per dicka te mire.

W Albania!
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat

S'jam dakord. Dmth eshte e vertet qe ne disa lajme kete te fejuaren e Hysaj e kane shpallur si tifozja me sexy e Euro 2016,
ama ka plote tifoze te tjera qe jane te veshura dhe po te bukura. Po njihemi nga bota si tifoze te zjarrt dhe qe nuk krahasohemi
me tifozet e tjere, shiko ruset, kroatet, anglezet rremujrat qe kane bere.

Une them shyqyre me kaq, te pakten do na kujtojn per dicka te mire.

W Albania!
Do kujtojn edhe riken per numrin 5 te gjoksit lol
 

Lauri

Donatorë
Titulli: Tifozat shqiptar ne Kampionat
UEFA ka publikuar një video, në të cilën demonstrohen të gjalla emocionet e tifozëve shqiptarë. Këta të fundit, ashtu si edhe kombëtarja kuqezi, janë pjesë e finaleve të një Europiani për herë të parë. Pas humbjes 2-0 ndaj Francës, në “Velodrome”, ishte po faqjja zyrtare e UEFA-s, ajo që publikoi një miks fotosh pikante të tifozëve shqiptarë, për të cilët shkruante se me shumë pasion po e përcjellin kombëtaren e tyre.
 
Top