• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Me pelqen - kur ia pranon vetes edhe difektet
Sme pelqen - kur te pyt 100 here per i gjo pfffffffffff
Ti ke - Mua te hengert ,qe ma ke bo koken me brima lol
Ty te duhen - ahhhhh te move-sh on ...
 

Vajza

Moderator
Staff member
Me plq qe eshte e zgjuar
Me plq komunikimi asaj ..
Me plq si i sheh gjerat..
Me plq textet e letersise ,i pershkruan aq me ndjenja ...
Ka bukuri fizike , por ajo e brendshmja qe e posedon i jep nje shkelqim qe te ben te deshirosh...
Sme plq ....
Je e plotsuar nuk te duhet asgje :)
 

Ivy

Te jesh a të mos jesh?! Kjo eshte çështja.....
-Aktive
-Pozitive
-E mirekuptueshme

I duhet pak kohe qe te bej ca foto te tema e veshjes:p
 
Me plq qe eshte e zgjuar
Me plq komunikimi asaj ..
Me plq si i sheh gjerat..
Me plq textet e letersise ,i pershkruan aq me ndjenja ...
Ka bukuri fizike , por ajo e brendshmja qe e posedon i jep nje shkelqim qe te ben te deshirosh...
Sme plq ....
Je e plotsuar nuk te duhet asgje :)
Gjonat me te rencishme si ke shkrujt lol
 

NGU

HG
Omg kush me doli para
Leri nervat menjane
Leri kunjat
Lere xhelozine
Hapi ato komentet ne profil
Te duhet nje dajak i mire
Dhe un do t mbys me diss!
lol mjaftojne besoj:p
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
1 veq vjen me ba rremuj :p
2 rrin 3-4 or ik si era lol
3 i pelqen muzika 🎼🎼
4 me gjet i burr me ja lidh kamt :p
 

Vajza

Moderator
Staff member
Me plq
1 qetesia
2 i shoqerueshem me te gjith
3 i thjesht
Sme plq...
Ty te duhet nje masazh per relax :p
 

Bebw

Ai që nuk ka bërë asnjë gabim,nuk ka provuar asgje
me pelqen shpirtmiresia,qetesia ,si shkruan ,me pelqen qe eshte pozitive ,me pelqen qe eshte mirekuptuese ,e afert dhe shume e dashur 😍😍😍💋💋💋💋💋
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Perdorimi i menyres se shkrimit qe bene ne forum .
Qe ngutet ne citime 🙂
Foto ta avatarit te bukur
Te lexosh me fell ne shkrimet e ndryshme ne forumin tone modest .
 

Vajza

Moderator
Staff member
Me plq: Goce pozitive , e sjellshme , happy, e pa djallezuar ,,shum e embel ..e pa fajshme..
Sme plq...
Ty te duhet njerez te sinqert afer vetit :)
 

Bebw

Ai që nuk ka bërë asnjë gabim,nuk ka provuar asgje
1 dashuri
2 pozitivitet
3miresi
4 e mencur
5 avatari shume i lezetshem
6 e dëlir ,shume e paster ne shpirt
7 ...8.........jan shume ,keshtu qe me mire po e puc tani n fund 😘😘😘
 
Last edited:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
mpelqe se me ben like kur komentoj :p
nuk me pelqen qe nuk e njoh akoma :(
dhe s'mund te jap dot nje mendim te plote rreth saj :)
 

Bebw

Ai që nuk ka bërë asnjë gabim,nuk ka provuar asgje
me pelqeu shume me ate qe ka shkruar ,e lexoj dhe me pelqen si shkruan ,por kam akoma shume per ta njohur deri tani i them thjesht respekte 🤗😘😘
 
Top