• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
1: koke forte tan jeten :p
2: nuk asht e amel hiq 😂😂
3:ngeli singel tan jeten 😋😋
4:ishalla i bjen loto ££
 

Frank

And i was in the darkness So the darkness i became
Te rritet
Te mos lendohet me nga femrat
Te kerkoje me shume nga jeta
Te heqe bluzen me lule e ta djege :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Me pelqen qe eshte @Frank
Sme pelqen qe eshte frank
Ky ka i kolege si une , qe eshte si drita , si ylli lol
Ktij i duhet i dru mas qafe :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
hahahahahha

Me pelqen qe eshte kaq i kujdesshem
Sme pelqen kur mendon se i marr seriozisht :p
ky me ka mua , ja mu aty ne balle :p
I duhet nje perqafim :emoji_hugging: :emoji_hugging: :emoji_hugging: :emoji_hugging: :emoji_hugging: :emoji_hugging: :emoji_hugging: :emoji_hugging:
 

Frank

And i was in the darkness So the darkness i became
Mos I meso ters njerezit
Vishu se do ftohesh
Mos bej kshu se sot je me e rritur :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Me pelqen qe eshte e embel
Sme pelqen qe j ngaterron temat
Ti ke kte embelsine mo
Ty te duhen ca pushime vallaj
 

NGU

HG
Fal dashuri
Ka nje qetesi qe sedi cte them
Shkruan copeza t bukura
Kur o me nerva mos i dil para
 

Vajza

Moderator
Staff member
Me plq qe eshte capkane
Qe eshte e lumtur
Qe i jep gjalleri forumit
Sme plq qe nuk flen heret
Te duhet nje gjum te mire.
 

Senseo

Not every treasure is gold!
Me pelqen qe di te bej shaka.
Sme pelqen qe ndonjehere me ciftezon me veten:p.
Ti ke shapka me xixa :p
Te duhet nje avatar tjeter :p
 
Top