Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

call

se di
azgje
azgje
nje e dashur si vajza fantocit:)
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

call

Cfare pelqej tek ti.. slapset me tanga lol lol lol lol pucc
Cfare urrej rreth teje....asigje
Ti ke ...nje shpirt flori
Ty te nevojitet..,,nje goc qe te te dhuroj paqe e dashuri
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Loverm4n

Cfare pelqej tek ti.. je shume dolce
Cfare urrej rreth teje....asigje
Ti ke ...6 un po furbino :p
Ty te nevojitet..,,ca te doje zemra ty
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Ca pelqej tek ti: Miresjelljen & butesine qe ke
Cfare urrej: E din vet :p
Ti ke: Bukuri te rralle natyrore
Ty te nevojitet: Nje burre, tamam burre loool
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Je cun i thjeshte :)
nuk urrej asgje
ke mundesi per me shume lool
te nevojitet 1 dreke me Delirium Mind
 

Kila

VIP
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Dying_poet
Pelqej - qe je i sjellshem i qete , i dashur dhe i zjuar ( dhe qe me ke ftuar ne forum :D Meqe ra fjala e kam akoma aop andej une ?? )
urrej - asgje
ti ke - shok kushon tim :D
Ty te nevojitet - Nje kostum i ri zhytje :D
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Një vajzë e dashur, me humor dhe tepër simpatike..
Asgjë ske për tu urryer, je si llokum ..
Ti ke kembë të bukura :p
Të nevojiten, nota të mira në shkollë :hug:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Teta Love :D

1.Pelqej shoqerin qe kemi bashk...
2.Cte urrej tek ty lol kam frik se do me zej deti po te te urrej :p :p
3.Ti ke nje gje te mir qe ruan qetsin ...
4.Te nevoitet nje jav e mir pushimesh ne ibiza bashk me mua kuptohet se vetem ske ku shkon lol lol
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

ReNdex

1. Cfare pelqej tek ti.. futbollin i flakt je :p
2. Cfare urrej rreth teje..qe ben tifo interin
3. Ti ke ..nxefesh ka i her te falet :p
4. Ty te nevojitet..te bahesh tifos me milanin lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Smu ndan qe smu ndan kta loke e shkodres mua :p :p :p

1.Qetsia dhe respekti qe ruan ndaj te tjerve..
2.Urrej qe qenka milanist ta kisha dit me para do e kisha bllokuar as ne forum mos te hyje me lol
3.Ti ke qejf te jesh pak tip melankoliku lool
4.Te nevoitet te nderrosh ekip lool Cdo me milanin e lodhur ti ore :p
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej modestine
urrej asgje
ti ke ber mungesa
te nevoritet-money money :p
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

soul

avatarin
azgje
ti ke...na e trego ca ke:)
nje raft me kepuc te reja:)
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej- qe pelqe avatarin tim, nja 10 her e ke thone lol.........
urrej-asgje
ti ke energji
te nevojitet pune qe mos rrish ne forum, :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

pelqej avatarin tend hahahahah.... shaka..pelqej durimin qe ke kur debaton
urrej asgje
ti ke nje profesion qe e pelqej shum
te nevojitet pak kohe per vete
 

cent

Banned
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Princesha
1. Cfare pelqej tek ti......Qe je shume e qet ne karakter (me ckam ven un re)
2. Cfare urrej rreth teje........Asgje
3. Ti ke ....Femije te mrekullueshem
4. Ty te nevojitet.....Nje vizite ne Mek :)
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Pelqej-qe je i muhabetit
Urrej- nuk urrej, por ben gjera per te rene ne sy e ske opinione te tua vec hamendje
Ti ke- njohuri pak a sh nga pc
Ke nevoje te piqesh ca.

Per centin kjo
 
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Nicktjeter

..se di
urrej,,,hmmm azgje,,por syte bej 4,,mos fluturo me fjale boshe
ti ke humor...
x dike qe ste mashtron cdo sec :)
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

Loverman...

pelqej ...tip qe sja ndin per asgje fort bravo
urrej ....asgje
ti ke.....pervoje ne kuzhine
Te neojiten njo 5 asistente femra nga nje per secilen dite te javes
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

java ka 7 dite :p

Xhebro qe duket zemer mire
Qe je shume luhates, sot flet mire neser keq
Ti ke pasion futbollin teper shume
Ke nevoje, per ca te kesh nevoje se di
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

5 dite pune llogarite se 2 dite i ka me bo gara me motor

1.pelqej sensin e humorit
2.Urrej qe pergjitheson gjerat
3.ti ke avatarin e bukur
4.Ke nevoje per me u bo tifoze e INTERIT
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top