Te dua,,kur?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Pergjethsisht qenia njerzore eshte komplekse dhe e drejt,e sinqert dhe hipokrite,labirinthat e unit dhe mbiunit kane nje lufte te forte brenda nesh,perpara se te dalin ne komunikim me boten rreth nesh;
Atehere pytja ime eshte kur ju te nderuar antar/e dashuroni?
Pershkruajeni me nje thenje apo fjali qe ju mendoni qe njeriu qe do dashuronit,do duhej ta kishte...

Po filloj une e para;
Duhet te me dehesh me zgjuarsin tende, dhe te ma kalosh mua ne enedrrimet e mia...:)


Ajt mos hezitoni shprehni deshirat..:)
 

Jetmira

🎧🎵💙
Titulli: Te dua,,kur?

Nuk kam dashur tme duash buzet,fytyren apo trupin.
Kam dashur tme duash zemren edhe karakterin kur jam e nevrikosur.
Kam dashur tme duash cdo mengjes e deri ne dark,e naten tme japesh nje puthje ne ball.
Kaq kam dashur.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Te dua,,kur?

nuk dua asigje vetem te me beshe te ndihem mbret;)
 

sensuu

sweet
Titulli: Te dua,,kur?

Te dua kur thua se me do me shume sesa veten....
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Te dua,,kur?

Uh cteme.

Kur je vetvetja dhe te duket sikur ajri te perplaset ne fytyre cdo here qe te thote e te dua
e ta heq nga mushkerite e serish te perplas ne fytyre me te njejten fuqi

Besoj jam e qarte :D
 

Passion

Antarë i Respektuar
Botë e dehur nga dashuria,me dritë hëne,me rreze dielli,me zëra kumbues dehës,me dedikime përvëluese,me të qeshura shpirti.


Nën shputat e këmbëve thëngjillat vlojnë e demostrojnë fuqinë.
Bota është e imja lëshon klithma Satanai ulur në polythronën e tij stolis me ikona të ngjashme me ato të Odin-it Sumerian.

Nga shkruaj?

ثndrrat si mund ti ftosh ?

Ohhhhh!

E dua gjumin (pa ëndrra).
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Pasio me ler te replilkoj.

E dua gjumin me endrra.
Kur neser te zgjohem e te kerkoj ne shtratin bosh. Te rrobat e raftit qe mungojne dhe aromen tende do kerkoj
E dua posi,jo dhe atehere kur zeri i tij kumbon si 7 engjejt siper reve
E per ate qiell e per ate dhè, kur syte e tu shkelqenin e terboheshin sikur kishin goje te flisnin une u betova se tjeter qenie frymore si ty sdo doja.
 

Passion

Antarë i Respektuar
Pasio me ler te replilkoj.

E dua gjumin me endrra.
Kur neser te zgjohem e te kerkoj ne shtratin bosh. Te rrobat e raftit qe mungojne dhe aromen tende do kerkoj
E dua posi,jo dhe atehere kur zeri i tij kumbon si 7 engjejt siper reve
E per ate qiell e per ate dhè, kur syte e tu shkelqenin e terboheshin sikur kishin goje te flisnin une u betova se tjeter qenie frymore si ty sdo doja.
Ty të dua kështu ,,,këtu :)


E unë me ty . :)

Sinqertë sinqertë

Se ç'kam një konsiderat të lartë për librashitësit.
S'kam taku dikë nga ai profesion të më jap qoft e pak zhgënjim. :)
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Ty të dua kështu ,,,këtu :)


E unë me ty . :)

Sinqertë sinqertë

Se ç'kam një konsiderat të lartë për librashitësit.
S'kam taku dikë nga ai profesion të më jap qoft e pak zhgënjim. :)
Ooo :)

ky peisazh me coi ne mendjen loliten.
Shtrire aty ne dysheme duke lexuar libra e duke lozur me drite-hijet e bibliotekes
me kember ngjitur o kryqezuar me nj tj.
 

Passion

Antarë i Respektuar
Ooo :)

ky peisazh me coi ne mendjen loliten.
Shtrire aty ne dysheme duke lexuar libra e duke lozur me drite-hijet e bibliotekes
me kember ngjitur o kryqezuar me nj tj.
Po gishtërinjtë jo kryqëzuar ? :(

Se ç'kan një gjuhë tyren ata . :D
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Po gishtërinjtë jo kryqëzuar ? :(

Se ç'kan një gjuhë tyren ata . :D
Ncuk.
Gishtat padashje do afrohen te goja.
Gjuha do i lage pakez.
Pastaj fletet do shfletojne ca-ze
Dhe syte, shikimin ngulitur
:p
 
Top