Takat e larta

Takat e larta

 • Jo, rehatia ne rradhe te pare!

  Votat: 3 50.0%
 • Po, bukuria ne rradhe te pare!

  Votat: 2 33.3%
 • Nuk me intereson

  Votat: 1 16.7%

 • Totali i votuesve
  6

Csg

New member
Vajzat ne radhe te pare nuk ka nevoje vesh take hiq sepse Bukeria e tyre nuk eshte veshja e Takove por Pamja e Jashtem.Ky eshte mendimi i jemi tung nga Qendrimi Bossi..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Vajzat ne radhe te pare nuk ka nevoje vesh take hiq sepse Bukeria e tyre nuk eshte veshja e Takove por Pamja e Jashtem.Ky eshte mendimi i jemi tung nga Qendrimi Bossi..
Sipas jush, taket, qenkan pamja e brendshme apo jo? :ciaoo:
 

Elushe

Vogëlushe
Duket kemba me estetike me nje çike take.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Per gjatesi jo, se jam vete e gjate. Po ndonjehere duhen.

Javen e kaluar nuk kisha vesh taka dhe vajta ne nje shkolle te mesme per nje program. Kujtuan se isha nxenese. Thash me vete "Ska me... kur shkoj ne shkolla fillore e siper do vesh taka". Jo per gjatesi, po ndonjehere edhe te "rrisin" pak keto.
 

Gazolina

Moskokecarese
I vesh vetem kur dal per party apo mbremje...festa te ndryshme.
Gjate dites te sheshta por shik dhe modernen preferoj.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Do vishja taka te larta ( dhe ne fakt i vesh ), por jo per tu dukur me e gjate, por sepse me pelqejne dhe ndihem rahat me to..
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
I vesh mbase jo per tu dukur e gjate po ngjan me fine me taka dhe ecet me bukur,, me atlete me ngjan se eci si patok,,,
 
I vesh takat po me shume ne ndonje dasem apo ne ndonje rast qe ne nje fare menyre ta imponon nje gje te tille. Perndryshe, nuk i preferoj, nuk ndihem rehat.
 
Top