Ta gezoni injorancen tuaj gjithmone e jetes, Amen!

Levina

L.E.V.I.N.A
Hajde Gezuar,
E ta gezoni injorancen tuaj gjithmone e jetes Amen!
YouTube
 
Last edited by a moderator:

Vvetoni

Anëtar
Levina, hoxha ka qenë në tv apo ka folur para ndjekësve të tij?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Levina, hoxha ka qenë në tv apo ka folur para ndjekësve të tij?
Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.
 

Vvetoni

Anëtar
Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.
اdo kush që poston tema me tendenca për të perçarë është në një vijë me mendimet e Anton Kçirës. Ndoshta Levina do na sqaroj pse duhet të flasim për një video nga youtube.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne forum... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne forum.
 

ricky_ch

******

Darius

Larguar...

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne forum... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne forum.
Nese nuk e perballon dot, hap dritaren, ndiz nje cigare, e imagjinoje veten atje ku do te deshiroje.

Tema ne fjale nuk eshte hapur tek nenforumi “juaj”, keshtuqe pa emocione, pa aludime, mos e deformo temen.

P.S kerkoj ndjese qe nuk kam marre pjese neper diskutime!

Darius
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Faleminderit se nuk pi cigare.... :)

Nuk eshte deformu tema.... ndoshta ti po del ne deformim pak.


tung
 

ricky_ch

******

Mendoj se kjo teme ngjan me shum si provokuese, ngase fjalet e njejta ne permbajtje vetem se u ben deri tani ne tema tjera....

Sa ndalen konfliktet mes anetareve te forumit: disa me Turqi e disa me serbo sllavet, sa kunder e kunder..... ketu sjellet tema tjeter per te ringjall, rifresku konfliktin ne forum... Pra e kjo e ka vendin per kosh.


Le te besoj secili per vete.... Ne skemi nevoj per konflikte ne forum.
Mos ke dert, se hajnë kokën e vet.
Jemi mësuarë me keta më... Islamofobia ka fajet.
 

Vvetoni

Anëtar
Nese nuk e perballon dot, hap dritaren, ndiz nje cigare, e imagjinoje veten atje ku do te deshiroje.

Tema ne fjale nuk eshte hapur tek nenforumi “juaj”, keshtuqe pa emocione, pa aludime, mos e deformo temen.

P.S kerkoj ndjese qe nuk kam marre pjese neper diskutime!

Darius
I paskemi nda forumet me "tapi". Ku të ri unë se më duket vetja si i humbur?
 

Vvetoni

Anëtar
Më falni, pse hapni tema kur nuk diskutoni?
 

Soulmind

oNcE...
Dhe un qe mendova se artdashesit do kishin hapur ndonje teme per Eugent bushpepen si i kualifikuar ne naten e dyte te festivalit. Jo re... na ka ngel butoni turqi-hoxha-fe

:p

Ua Darius me ne fund esht be aktiv. :D

p.s. E per ca flet kjo vidioja iher?
p.s2. Hajd Gzuar me fund! Nje dolli per shendetin e Levines
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Dhe un qe mendova se artdashesit do kishin hapur ndonje teme per Eugent bushpepen si i kualifikuar ne naten e dyte te festivalit. Jo re... na ka ngel butoni turqi-hoxha-fe

:p

Ua Darius me ne fund esht be aktiv. :D

p.s. E per ca flet kjo vidioja iher?
p.s2. Hajd Gzuar me fund! Nje dolli per shendetin e Levines
Meqe paske lexuar,qenke informuar,perse se nuk e hape?! :)
Suksese Eugentit!
 

WxP

.
Eshte isoj si janullatosi... Po hajt mo duhet me e bo derrin daj me ket demokracine se te ishte enveri gjall i varte...

Kush tha qe ky hoxha nuk ishte turk ! A bon me i Knu turqis nje shqiptar ???
Degjoje...

YouTube
 

Passion

Super Moderator
Staff member
Eshte isoj si janullatosi... Po hajt mo duhet me e bo derrin daj me ket demokracine se te ishte enveri gjall i varte...

Kush tha qe ky hoxha nuk ishte turk ! A bon me i Knu turqis nje shqiptar ???
Degjoje...

YouTube
A ben per Eurovision ky zotnia ? :fiu::fiu:
 

Soulmind

oNcE...
Meqe paske lexuar,qenke informuar,perse se nuk e hape?! :)
Suksese Eugentit!
sepse jam me cel dhe nuk sjell dot linqe
Mendon se do e kurseja si teme po tkisha patur mundesi?
 

Levina

L.E.V.I.N.A
we we we
Dmth unë jam problemi këtu jo ky Hoxha Injorant?????

pffffff,
 

Levina

L.E.V.I.N.A
Tregoj Levines se ky humbi doren ne lufte per te mbrojtur atdheun, perderisa "trimat" tjere lehin sot qofte ne virtualitet apo ne jeten e perditshme.
Lover, unë për ty kam respekt, dhe nuk u hy diskutimeve të tilla me ty
 
Top