Të poshtër, po e përçani Shqipërinë

Milanisti

Larguar
FB_IMG_1550320388808.jpg


Njeri therret militantet ne Tirane, tjetri i mbledh ne Vlore. Njeri mban me thonj karigen e pushtetit, tjetri kerkon t'ia rembeje me dhune. Mysybeti i djathte mburret me verioret, i majti malukat nxjerr gjoksin e lebërve. Me ironi i qull opozitaret pushtetmbajtesi, e sperkat me bojë bojaxhiu i opozitës...
Ti je malok i trashë!
Ti je grek!
Ti je hajdut!
Ti je komunist!
Ti shave Donald Trumpin!
Ti vrave në Gërdec!
Ti fute kriminelet ne parlament!
Ti e mbushe partinë me kurva!
Ti vodhe lekët e fajdeve!
Ti mbolle Shqipërinë me drogë!
Ti e ke të vogël!
Ty nuk të punon!
Ti rreh gratë!
Ty të rrahin gratë!
Ti thith kokainë!
Ti nuk ke as oreks!
Dhe përçarja ndal për një çast. Të dy bashkohen në një pikë:
Ti ke vjedhur!
Ti vazhdon të vjedhësh!
Dhe kështu vazhdon ta përçajë dhe boshatisë këtë vend politika. Vetëm dembelët dalin nëpër protesta.
Edhe unë po iki, gjeta një vend pune infermier në Gjermani. Eja edhe ti me mua! ‍♂♂♂
Bledi Mane
 

Marla

VIP
Kjo do ndodhe per sa kohe kemi klase politikanesh vezhdues te komunistave.
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Perfundimisht ky vend e ne njerez nuk behemi.... Kshuqe asgje per tu cuditur!
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Mesa kuptoj nuk behemi kurre njerez ne per maskaralleqe po pa per te bere shtet jo
 

milva

Anëtar Aktiv
Momenti dhe situata jane shume te veshtira...mire e keni thene ju me lart...me keta politikane qe futin popullin ne vellavrasje per te zene karrike ,poste ,per te mbushur xhepat qe kane me shume se 28 vjet qe hahen si qente ,qe na jane bere si burri i nenes...kurre nuk ka per te ndryshuar Shqiperia e gjore dhe e plagosur ne te gjithe trupin!Sa keq ,sa keq!Bashkohuni te majte e te djathte se jemi bij nenash te gjithe ,jemi bij te nenes hallemadhe ,Shqiperi!:djep:
 

Marla

VIP
Me shume kishte bodyguards sot sesa protestuesa :p

si perfundim shifemi pas 1 iave njesoj si protesta e studenteve do shuhet.

pash zotin ska PD ndonje kryetar tjeter se ky qe keni aha gjithe kohes ne opozite do rrini sa te mbushni moshen e pensiojit 70 vjec.

 
Top