Të jetosh brenda natyrës; shtëpia e qelqtë e ndërtuar përreth pemës

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
ce do te fle me ty?? per te hedh gjethet apo parazitet?? kafe me pemen thote... pse ska me njerez qe duhet te izolohemi...
mahh njerez qe jetojn per kafshet si kuptoj, po tani edge me pemet jo ee...
Ooo ke hap i tematik qe do zej sherri tani me mua.hahahahahaha.

Po cfare parazitesh moj pema? Pemet jane oksigjen i filtruar shpirterore dhe meditues.
Po gjethet kane shpirt,kane jete,transmetojne qetesi,,,adrenaline,,,meditim.
Po ku shijon me teper kafia se sa ulur sallon divan,siper ne sup...reshket siper tapetit nje gjethe,piktoreske.
Jana une i dua njerzit,sigurisht ne shoqeri kafie jo te gjithe hahahahaha,jam pak tip vetmitarie selektive ne kete pike.
Por mes nje kafe ne jeshillekun e virgjer apo me njerez,kete mes jeshillekut do dashuroja pafudesishte me shume.
 

Zana1

Braveheart
Stresuese .... te duhen syzet e diellit tere diten, dhimbje koke.
 

Zana1

Braveheart
Te jete per mua e refuzoj si shtepi .. loool

Aty te merren mend, e kushedi sa shpejt plakesh nga drita e shumte ... loool


Shtepia /modeli , vjen pa perde.
 

Aragon

Anëtar i Respektuar
Aty mire e ke.

Me siguri e kan be keshtu transparente qe te shohesh natyren prej mbrenda. Sidoqoft eshte nje vile, dhe nuk besoj se dikush do futet te jetoje ketu ne menyre permanente. Eshte nje luksuz.
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Privatesia 0, kur te fillojne ti ndertojne afer njera tjetres.
 
Top