SOP, Rrushi + Master

InFeRnO

Member
Un Dhe Wxp gjat kohes fundit eshte pare dhe menduar:
Te kalojm nga vjetersia tyre ne Prove per Sop nick Rrushi Dhe Master.
Kerkoj Te shprehni Deshiren tuaj per kto te dy.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Jam dakort me te dyja propozimet.

Userat e vjeter duhen vleresuar dhe ingranuar , jo ti harrojme padashur apo per shkak konfidencash.

Te dy keta usera meritojne kete vemendje.

Shpresoj qe koleget e mi ti njofin dhe te japin mendimet e tyre.

Nese ekziston opinioni dhe ka diskutime qe jemi shume SOP- une do te ofrohem per 1 rotacion dhe ndryshim duke lene aksesin e SOP per 1-rin nga te dy AOP e mesiperm.
 

PiRaTi

Member
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Une Kam Mendim Pozitiv Per Te 2 Keta Qe Te Merren Parasysh! :)
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Si Master edhe Rrushi skam ndonje gje te keqe per ta mendoje usera te rregullt jan jo shum aktiva po kete e lidh ngaqe kan vite dhe si do ku do te ben pak indiferent edhe te merresh ashtu po besoje qe tju japim nje shanc ishalla del per mire kjo pune


Me Rrespekt Mbreti
 

uNabLe

New member
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Te Dy Usera Shume Te Rregullt Te Respektueshem Keni Bere Mire Qe Keni Menduar Per Keta Te Dy Sepse Nuk Duhet Te Lihen Ne Qoshe Userat E Vjeter !!
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Jam dakort.
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Dakort jam edhe une.Rrushi-n e njoh ka vite ndersa Master ka qene gjithmone i rregullt persa kohe ka qene ne staf :)
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: SOP, Rrushi + Master

dhe un jam dakort per te dy :D
 

limonade

New member
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Master se dua se me thote "zogu" gjithmone :p... (shaka)

Pro jam, por pak si shume jane bere sop-a
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: SOP, Rrushi + Master

edhe per mua te dy e meritojne te jene SOP
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Jam Dakort
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Inferno...

gjeli me gjelin kno nari narin se harro :)

Man..
 

MasteR

I'm offline
Titulli: SOP, Rrushi + Master

Flm stafi :D
 
Top