• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Vlonjate

Status
E mbyllur për postime të tjera.

iLirjam

Banned
Pe: Sofra Vlonjate

Skam nevoje per derman une...Ty dhe ignore pak e ke...Meqe ma kujtove...Vazhdo llomorit tani...:)edhe nese je Lezbike,,mua sdo me shpetosh dot moj vajz ,,, i vetmi vend qe te ka mbetur te me fshihesh esht ne varr!!
 

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema Sofra, pershendes te gjithe, Orianen, po ashtu dhe anetarin Rendex, qe u mundua te hynte ne forum serish, nuk e di sa nicke ka hapur me saktesisht, shyqyr thuaj. Dukej sofra bosh pa te. Mire se u riktheve : )

Mbremje shplodhese per anetaret e kesaj sofre, e njejta vlen dhe per kete lart, vajzen me lart, per Gloom, dhe per ata qe do te vijne. : )
 
Last edited:

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Ilirjam per respejkt ti lejm kto muabete vlla , le te argotehmi e te bejm qejf i lem menjan prekjet ne seder e ngacmimet vlla ti lem me4njan jemi per qejf ktu ...

Hec ktu at mbush nje got raki une ty e te sjell ne vete :p :p :p :p :pShijoje rakin e leje ngacmimet jemi per qejf apo jo :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Mbrema Sofra, pershendes te gjithe, Orianen, po ashtu dhe anetarin Rendex, qe u mundua te hynte ne forum serish, nuk e di sa nicke ka hapur me saktesisht, shyqyr thuaj. Dukej sofra bosh pa te. Mire se u riktheve : )

Mbremje shplodhese per anetaret e kesaj sofre, e njejta vlen dhe per kete lart, vajzen me lart, per Gloom, dhe per ata qe do te vijne. : )
Mirmbrma *Gianna* flm dhe une te pershdnes :D i kam ber nja kater adresa ne forum LOL LOL

KJO ESHT PER TY :D


Kjo esht per GLOOM :)


Kjo esht per afre :)


Ju beft mir :D pijeni kte mbas ksaj do shtrojem darken :D :D a cme ke ber teta zina ike ti me le mua punet me te renda tani LOL
 

iLirjam

Banned
Pe: Sofra Vlonjate

GeZuar RendeX :D

Mirmbrema Shkodrane,,

dhe naten Sofra,,,se po dal pak te bej disa telefonta,,,me vdekte plaka vetem po si kam gjetur shtepine!!:eek:k

se ka per te na gatuar live mu ne mes te Vlores!!
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Titulli: Sofra Vlonjate

Per shkodranen kjo :)


---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

GeZuar RendeX :D

Mirmbrema Shkodrane,,

dhe naten Sofra,,,se po dal pak te bej disa telefonta,,,me vdekte plaka vetem po si kam gjetur shtepine!!:eek:k

se ka per te na gatuar live mu ne mes te Vlores!!
Hhahahahahhahahahahahahaha ik o ik hahahahahahahahahahahhaahahahha LOL LOL LOL Mos na e ngacmo se e kemi antare te mir ilirjam pavarsisht debateve qe mund te bejm ne per tema fundia temat per debate e diskutime jan por tek sofra lej menjan debatet ore se jemi per qejf ktu :D :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Sofra Vlonjate

Te lumshin dockat e vogla flm qe me ndimove :D :D :eek:k

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:10 ----------

Ku iken kta tani qe u be sofra gati iket ju papapapap afre shpejt ktu ti se ti dhe u ankove qe skishte gje tani qe erdh ushqimi ike ti :( :(
 

*Ginna*

Anëtar Aktiv
Pe: Sofra Vlonjate

Nuk kemi ikur jo ketej rrotull nga temat e tjera jemi.: )

Te shijshme Shkodrane. Je e papertuar : )
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top