• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sofra Tironce

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Sofra Tironce

Te na rrojn gocat plako po partis ja kam shkely nonen un hajde per te mir e gzime byrazer dhe me nai dashnore tbukur ishalla hahahahahahahha
po mir o gjermano po harrove se nga ajo shkelymja jote dolen ca kopila :gjujpeshk::gjujpeshk: po hajt te pime se ku o rakija oshte edhe bukurija demek femrat :p
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Nein lali sdola fare sisha ne terezi leqe pertoja piva nshpi per qef me ca shok .
Ti si ja kalove?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Tonerllikse njife mi njife po ruhu mos tpickoj hahahahahaha
Mir e bone qe sdole sishte bo noi gjo kushedi se cfare kot pa lidhje .
Ero mirmroma plako ca bone? Te Pelqe Seria 5 qe kom mor :D
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Kam 4 dit qe skam pi raki mund tpi sonte them me banden te shofim pak Inter-Napoli ca me ba, Po me than sishte bo gjo Nata bardh kot ufff mir qe nuk dola se du dy ore me lidh kpucet hahahahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

Tonerllikse njife mi njife po ruhu mos tpickoj hahahahahaha
Mir e bone qe sdole sishte bo noi gjo kushedi se cfare kot pa lidhje .
Ero mirmroma plako ca bone? Te Pelqe Seria 5 qe kom mor :D
hahah aik re se se du harxh shum un jam rehat me barraken time me gpl me 20 euro bo xhiron e italis LOL ej lene se rregullova tv jam knoq mrom tu nigju 2pac plako i pa pam hahha car kongesh e gzofsh kerrin do e bejme te ri per vit e ri haha

mrome hic ne shpi
une me gjarperushen tu pi cigare
gjermoni raki
rehatlliku modh
ti si ja kalove angel?
un rehat fare gjum po ca gjumi si ne koma e pa pame fare dhe wiston te kisha pi sdo flija kaq rehat per zoti
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Po ti nele 24 ore drru plako robi do edhe pak gjum :D se kshu e shkatarron Organizmin :D
Ene un si puna jote po kom fillu me e rrallu pak. Si qenka koha sot knej ka mu si per plazh do ja fus ja 2 or banjo dielli fare u pa puna.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

haha plako per koken time te isha aty i kisha fut gjysem shishe votka me retbull ne e di si isha apo jo full per not lali po ce do me takon ta enderroj se ktu tek mu filloj ftohti -5 LOL
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Ik re kosovar mir qe do vodka po red bullin cere do ? do ta zbusesh po pse pijanec quhesh ti ? Po rakin qysh e pi ti gjysem uj gjysem raki ?
 

Gjermoni

Antar Internacional
Titulli: Sofra Tironce

Shnet yllo ene rrofsh per respektin qe trregon tu rrit nera .
Sa per tpi un spi se jam me raport na mjeku :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

Ik re kosovar mir qe do vodka po red bullin cere do ? do ta zbusesh po pse pijanec quhesh ti ? Po rakin qysh e pi ti gjysem uj gjysem raki ?
hahah plako rdbulli ti ma syt hap lol votka te sjell ne terezi je tull pastaj lol

ika une bofshi qejf e pini noj gjo se qeras sofra :D
klm lali dhe pije i cinare nga blloku ne i kafe me lezet shiti pordh icik cunave hhaha kur kalojne po mos i provoko shum se po bejne na nji aksident
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Sofra Tironce

hahah se ke pa ti re te mer ne qaf o si njal plako elegante do me e pa ta ka qefi ktu ne forum ke foto te saj pomendohu pak se cun i shkathet je mund ta dish ku o mcef foto tonerllikses palako
 
Top