Sofra Emigranteve ...

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Mirmbrma Sofra ka ndo nje emigrant ne itali ktej lol
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

ReNdEx Pse ne itali rrin ti re? Mos pyt per emigrantet se jan ne mendime nga kriza :p
 

ElsaVl

Member
Titulli: Sofra Emigranteve ...

O vlonjat ata emigrantet nga italia po kerkoj edhe un di gje ti nga kan perfunduare :p
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Pershendetje, Kot qe pyes se e di qe nuk ka shijakse ktu, ndoshta del ndonjera me origjin :p
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Me qene qe sofra qenka per Emigrant degjoni radio Emigrantin ku muzika shqip na bashkon

[video=youtube;qC-ac9vNaco]http://www.youtube.com/watch?v=qC-ac9vNaco&sns=em[/video]
 
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Nje pershendetje per te gjith emigrantet kudo qe ndodhen...

 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

Lloj lloj komentesh lexova ketu edhe asnjeri nuk kish vendosur ndonje video,keshtu qe po vendos une nje video me pamje nga Shqiperia.


[video=youtube;puP1Z39T-HE]https://www.youtube.com/watch?v=puP1Z39T-HE[/video]
 
Titulli: Sofra Emigranteve ...

A ka ndonje emigrante qe ofrohet vullnetare per Yzmetllik?? e kam te nevojshme,,
Nr tel: e keni ne redaksine e forumit, vetem emigrante serjoze qe duan burre lol

me dashuri Zoteria 52 lol
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Sofra Emigranteve ...

 
Last edited:

Hera

Moderatorë
Staff member
Ju perdhendes dhe une si emigrante qe jam
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Nje buqete per kete sofer qe eshte nje brenge e shpirtit

Nueva-Real-Touch-naturales-Touch-PU-flores-rosas-ramos-de-la-boda-con-tallos-12-rosas.jpg
 
Top