Sofra Emigranteve ...

El'Mejor

Daja
Ja edhe nje sofer per tere emigrantet ..


Ju ftojme tere ne `Sofren e Emigranteve` Ktu jane te mirepritur shqiptaret qe ndodhen kudo ne bote azi afrike europe amerike .. Myslimane e krishtere ...Hani pini si ne shtepi tjuaj ...Shresoj tja kalojme mire bashke ....:)
:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Hajde e nisim me nje birra shqiptare , Gzuar angel_devil , gazolina qe jan online :)
:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Gzuar edhe nje here te shofim edhe shqiponjen tone bashke me birrat kuptohet ;):djalle:
 

loyalx

Muslim
Paqja dhe me meshira e Zotit qofte mbi ju te gjithe.
Ju pershendes, e mire se vini te gjithe...

Buke e kryp e zemer.

Besniku....
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hallall hallall ca sofre o kjo re hahah o patriot mire se te gjeta ke sofra jote :)
 

El'Mejor

Daja
Gzuar grupo :) Hajde i fusim naj gote vodka ...:)
:djalle:
 

El'Mejor

Daja
hallall hallall ca sofre o kjo re hahah o patriot mire se te gjeta ke sofra jote :)
Sna prure ndonje gje re erdhe me dure bosh : Vjen eri ne sofer edhe thote erdha une papap sa korrnac :p


Hajde se po sjell une :D

:djalle:
 

Gazolina

Moskokecarese
Rrofsh Ducati...ju rujt zoti emigrant ...hajde Gezuar ore edhe pse nuk jam emigrante po ju respektoj ;) Ika ika
 

El'Mejor

Daja
Rrofsh Ducati...ju rujt zoti emigrant ...hajde Gezuar ore edhe pse nuk jam emigrante po ju respektoj ;) Ika ika
Gzuar lali kisss :):djalle:
 

gorgona

Goc Tironce
gezuar te gjitheve
 

El'Mejor

Daja
Une jam barman pini porosisni cfare tju doje zemra , me se doni ta fillojme sot , gorgona folcfare do deshiroje te sjel une tani ??:)


:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Ja solla c kokteile per gocat te bera nga vete une kiss goca , gzuar ..:)


:djalle:
 

El'Mejor

Daja

Martini goca posacerishtper ju do ju sjell sa te doni ..:):djalle:
 

El'Mejor

Daja
Ja dhe per gjithe cuna anembane bote , gzuar djema ;):djalle:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
hajde hajde ktu qeka sofra gerrnetes si spash 1 emigrabnt vec shishe plot pash kjo eshte imitimi sofres se qefit ;)
 

El'Mejor

Daja
Ik re edhe ktee the re :(:djalle:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Ducati sdhaka ina u bere dhe ti emigrante eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Po kjo sofer eshte vetem per emigrante qejfllinj, apo edhe hallexhinj?Nejse si do qe te jete mire se ju gjeta o imigrante.
 

El'Mejor

Daja
je cola per ty ina :)


:djalle:
 
Top