SMS dashurie...

lovely

Anëtar i ri
zbathur eci neper nate syte e tu drite per far , lumi derdhet neper det, ti e une nje filiz jete...
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Ti rrije ne ballkon
Une rrija ne dritare
Buke me gjize haje ti
E une te kendoja serenate Korçare
 

Clara

Antarë i Respektuar
Ajo I shkrujti nje leter dhe I tha lamtumir..
Ai e lexoi dhe tha me ne fund I lir...
Ajo pas shum kohesh nisi 1 tjeter dashuri...
Ndersa Ai po e kujtonte at ne vetmi....
Ajo dal nga dale po eharronte....
Ndersa atij ajo po I mungonte ...
Dhe Vendosi vajzen ta takoj ....
Vendosi ti tregonte se nuk mundi ta harroj
Por kur shkoi per ta takuar
Zemra ishte gati per ti pushuar ....
Ajo me nje tjeter po martohej.....
Ndersa zemra e tij po coptohej
Ai ishte prezent ne darsmen e saj
Por Jo si dhenderr por si.....
Dikush qe e beri vetem te qaj....
Ajo e pa dhe ne faqe Iran dy pika lot
Ndersa Ai tha ,,ma mer jeten te lutem O ZOT.....
 

NGU

HG
Toka eshte e zeze, muri eshte i bardhe me ty fillova dashurine e pare!

lol, si sdi une fare nga kto🤣
 

lovely

Anëtar i ri
Toka eshte e zeze, muri eshte i bardhe me ty fillova dashurine e pare!

lol, si sdi une fare nga kto🤣
Sa naive me cigar ne dore moj e bukur shembllor
 
Top