SMS dashurie...

Jeta

Anëtar i Respektuar
Disa sms te krijuara nga une per YVIN time ne momente inspirimi. :rolleyes:

Te te them te dua perjetesisht, do genjej veten fillimisht pastaj ty... Prandaj me sinqeritetin me te madh te them "dua te te dua perjetesisht!" Apo e do me thjesht? TE DUA!!!

Dashuria ime per ty lind nga pafundesia dhe po aty perfundon! Athua te kete pafundesia kufi?!

Kam nje porosi! Mos harro t'i thuash .... qe me mungon shume, por jo aq sa e dua!

Fjalet qe dalin nga zemra, kane madheshtine e tyre. Nje te tille t'a dergoj tani! Ruaje dhe ushqeje, po deshe qe te rritet! Te dua aq sa e meriton!
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Per buzet e tua njerze do vrisja per nje fjal Teeeeeeeee Duaaaaaaaaa nga dal do vdisja :D:D:D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Te them TE DUA me duket pak,
Te them vdes per ty, cfare fitojme te dy!?
Por se te dua me shume se vehten kjo eshte e vertete!
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Zemra e mashkullit si gur
po hyre zdel me kurr
ndersa zemra e femres si hotel
nuk meret vesh se kush hyn dhe se kush del.
 

IgLi

Member
Do te jetoj me ty nese t'i kerkon, do t'e dua shum nese edhe t'i me do, do t'e qaj per ty nese me lendon, do t'e vdes per ty nese e meriton !!!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Po te me doje sa shume une te dua
Bota teresisht kishte ndryshua!
Sonte me mua po te ishte
"Global Worming"-shume do te kishte! hahha
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
:)
O bilbil I bukur shko ku te them un
Nese e gjen ne gjum puthe nje her nga un,
Nese e gjen te zgjuar thuj,
Se ende nuk e kom harruar……?
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Si ndihesh sonte kur afer sme ke?
Si te kalon nata kur mua sme sheh?
Si te rin qeta buzet e tua?
Si te shkon kjo jetti zemer pa mua?

;)
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Në mes të natës po kërkoj dritë..?
Në mes të borës po kërkoj ngrohtësi..?
Në mes të dimrit po kërkoj veren..?
Në mes të zemrës tënde s’mund ta gjej vetën..?:puthdore:
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
Ti fali syt, nëse ti i shikon!
Ti fali duart, nëse ti i shtërngon!
Ta fali shpirtin, nëse ti më përqafon!
Ta fali zemrën, nëse ti më don!


:puthdore:
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
1 dit te 2 u ndam
dashuris tham i erdhi fundi
harruam te verteten
qe koha dot se mundi.
harruam fjalet puthjket
gjithcka qe perjetuam.
harruam se nga ndjenja
te 2 sihim perveluar
harruam se zemra
dot zemren se harron
dhe u strukem ne kujtime
qe mendja turbullt zgjon
harruam se te dua
u tha nga te 2
nmenduam ky esht fundi
per kte dahsuri.
tani rrim te ndar
te pushtuar nga vetmia
sepse te 2 harruam
se c'eshte dashuria
 

Sev1mm

New member
Pom kujtohet si dje ajo dit qe u takum..
me shikim t'par, kam e kry njani tjetrin e veshtrum..
sikur u dashurum dhe i premtum njani tjetrit..
nese ti je princess ater un do jem mreti..
por prap se prap nuk e morem seriozisht..
se situata jote aktuale po te lodhte psyqikisht..
nuk dije qfar t'beje apo ke t'besoje..
por ne fund vendose qe isha un ai qe endrroje..
besoj qe e vertet doli, te pakten ashtu thu..
nuk ka ndjenj ma t'mir kur m'thu "zemer te du"..
koha veq ecen e na ma shum duhena..
tatuazhi nen kerthiz m'jep ndjenj t'pa pershrum a..
por kur bohem nervoz, ske guxim mem dal perball..
e di qe jam pak xheloz zemer ma ban hallall..
por noshta asht nga dashnia e tepert qe kam per ty..
pom duket qe kam ra thell, sidomos me ata sy, hah..


"Edhe festtat mi ke ber dit ziee" :(:(
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Per Yvin time :D :kiss :kiss :kiss
Fjalët e mija ti aspak si kupton
Nuk e din që zemra ime vetëm ty të don
Nese me don mua tjeter mos shiko
bindu ne vetvete se vetem nje e don
edhe pse jam e re teper xhelozoj
nuk dua tjeter kush vendin tim ta zvendesoj...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: SMS dashurie...

Ja disa nga une :

Kur te dashuruarit renkojne... Dashurine tone e tregojne.

Dashuria ime per ty eshte sikur uji per jeten tende. Pije ate, me zemer dhe shpirt.

Nuk ka gje me te keqe se sa te eci rruges pa ty.Nuk e di se ku shkoj.Ti je rruga, dhe njohesja e rrugeve. Pa ty humbi rrugen, kur nuk te kam prane.
 

Azra

New member
Titulli: SMS dashurie...

Te dua e per ty vuaj!
Te dua e per ty shkruaj!
Te dua e per ty enderroj!
Deri ne vdekje ty s'te harroj!
Nje dite Zoti po mendonte, dicka zemres time ti dhuronte!
Te gjithe engjet rreth vetes mblodhi dhe per zemren time vetem ty te zgjodhi.
 

Aisha

Anëtar i ri
Titulli: SMS dashurie...

Te dua e per ty vuaj!
Te dua e per ty shkruaj!
Te dua e per ty enderroj!
Deri ne vdekje ty s'te harroj!
Nje dite Zoti po mendonte, dicka zemres time ti dhuronte!
Te gjithe engjet rreth vetes mblodhi dhe per zemren time vetem ty te zgjodhi.
Shume e bukur kjo ...
Po qenkerkit te gjithe te dashuruar kaq shume ,...
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: SMS dashurie...

Per xemlen time :)


Tanti dicono ke basta alzare un dito per toccare il cielo ......
A me basta un tuo sorriso per abbrracciare l'universo:) :puthje:
 

black pan

Ro$$onero Panther !!!
Titulli: SMS dashurie...

Gjashte shkronja te arta per mu jan te zjarrta , formojne nje emer qe e mbaj ne zemer.

Jau kom ftof babes.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: SMS dashurie...

nese une do te vdes me mbulon dheu i zi,mbi varrin tim do ta shkruaj te kam dashtur vetem ty,thikat i duroj plumbat i pranoj por te ndahem prej teje as qe e mendoj
 
Top