Skandal

Hera

Moderatorë
Staff member
Nc. Sthashe ate. Barbaria e kthyer me barabari seshte drejtesi. Krimineli kthehet ne viktime e dhunuesi behem ne.
Mendoj se gabon ..se vetem ne viktime nuk kthehet .....por dhe duhet paguar me monedhen qe duhet ...dy duar per nje koke si
Thone ....por cdo person shprehet si te doje
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Mendoj se gabon ..se vetem ne viktime nuk kthehet .....por dhe duhet paguar me monedhen qe duhet ...dy duar per nje koke si
Thone ....por cdo person shprehet si te doje
Po une spo gjykoj cfare the. Eshte mendimi i pare qe i vjen ne mendje gjithkujt. Sepse eshte dicka jashte ordineres.


Une thjeshte po mendoj nje Hera..qe pret mishra njeriu e ver aty kripe dhe pyeta. Aq.
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Po une spo gjykoj cfare the. Eshte mendimi i pare qe i vjen ne mendje gjithkujt. Sepse eshte dicka jashte ordineres.


Une thjeshte po mendoj nje Hera..qe pret mishra njeriu e ver aty kripe dhe pyeta. Aq.
Dhe vertet do e beja ne keto lloj njerezish sdo kisha meshire ....ndoshta ngaqe jam ateiste dhe sdi cdo thote zoti fal
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Dhe vertet do e beja ne keto lloj njerezish sdo kisha meshire ....ndoshta ngaqe jam ateiste dhe sdi cdo thote zoti fal
Nese ti arrin ta mendosh veten aq te tille..ok
 

iluzion

maybe
Sesht hera e par dhe sdo jet as e fundit
Psikopat te till jan per tu mbyllur
Dhe tredhur komplet
Rujna zot nga hajvaner te till
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Nuk di nëse është e vertete dhe nuk e pashe videon, por ne çdo vend nodhin gjera te tilla.
Kriminalitet e çrregullime nga me te ndryshmet, ka kudo.
Nuk eshte Shqiperia vendi qe ka perqindjen me te larte per keto gjera.
 
Top