Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Eh , cka ish kane kjo puna e dashnise ! Sigurisht qe moralin e meshkujve nuk e interesojne gocat e sotit . Paraja eshte ne rend te pare , pushteti , fama , ne fund krejt bukuria . Keto jane preferencat e gocave mendje-shkurta , kurse ato qe mwndojne gjate nuk i intereson me shume se morali me nje bukuri te balancuar te tyre .
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

I will ask my husband to come and comment :p

S'e di por kshu cdo gje mendoj, te gjitha te mirat i kam :p :p :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Sipas mendimit tend, cfare e ben nje mashkull/femer te dashurohet pas teje?

Po se jam njeriu i zotit..:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staff member
Po se jam kshu grifsh e eger prandaj :p
 

Ultraviolet

Love me like my demons do ☻
Ne fakt pervec se me qen vetvetja sdu gjo tjeter.
Varet pastaj nese kjo "vetvetja " ma bon me sy apo jo.
Duhet ta ndjej direkt shkendijen kur me afrohet
Perndryshe snuk.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Nuk e di, dhe sme intereson shume se cfare e beri t'me dashuroje .
Me rendesi te dime qe, ate qe besojme qe na dashuron ,t'na dashuroje sinqerisht Kaq.
 
Last edited:

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
:emoji_thinking::emoji_thinking::emoji_thinking::emoji_thinking::emoji_thinking:
Mua sme duan , jo te me dashurojne lol lol

Por besoj se nje mashkull e be te doje femer ....karakteri i saj, vertetesia , sinqeriteti, te qenurit nje femer e denje!

mendoj se vete sja kam idene
 

lovely

Anëtar i ri
Taktika qe perdor duke flirtuar,teknika per ti fituar zemren dhe logjika per ta bindur
 

lovely

Anëtar i ri
Passioni angazhimi dhe intimiteti
 

Frank

Shine like a star ne forme dielli!
Ç’eshte kjo pyetja pa kuptim kshu?!
2 metra çun, sy jeshil, vetull gajtan, me mjekerr si te paret tane qe te kujtojne ujkun, trup atleti me pak bark :p
Me doni? 😂😂😂😂
 
Top