Si te masesh numrin e sutjenave !

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる

1. Ne radhe te mare duhet te matesh tamam aty ku mbaron gjoksi
2. Hapi i 2 eshte te masesh pjesen plot e gjoksit, pak a shume ne gjysemn e distances.
3. Ne tabelin e me poshtem shikoni nje her ku bie numri qe matet ne Hapin nr 1 , pastaj ku ndodhet numri nga hapa nr2 dhe shikoni ku takohen. Nr qe e gjetet ku takohen ato 2 hapa eshte dhe nr i sutietin qe keni:)

Click mbi foto qe te zmadhohet!
 

baby-angel

Thpilt
Per cilin vend behet fjale ketu Sweet? Se me sa kam vene re ka numra te ndryshem ne shtete te ndryshme. :)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
tretedy E me doli mua:D
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
interesont kjo gjo, momentalisht spo muna me mat se spo gjaj metrin veq sdi pse her 2 her 3 kom mizuren...varet besoj edhe pej marimit t'sutienit + qe disa shitsa edhe rrejn per sa i perket mizurave, mu prsh niher mka ra tamon edhe njo nr 4 edhe pse kshtu pej natyres nuk jom nr 4, bohh...kuptohet po flas per mizurat qe ka ktu n'It, nuk di nqs nga ant e juve jon te njejta..
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Pasi ta masni, mesoni ti jepni edhe "krenari", koken lart jo poshte ok :D

Se nuk ka me shume rendesi permasa sesa qendrimi sipas meje.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Pasi ta masni, mesoni ti jepni edhe "krenari", koken lart jo poshte ok :D

Se nuk ka me shume rendesi permasa sesa qendrimi sipas meje.
Yesssssss...:D:D:D:D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
O Sweety kjo perllogaritja keshtu behet ne USA me duket,se ketu ne It i kemi me 1,2,3, e kshtu me rradhe..

Une personalisht jam krenare per 0.5 time...:D :D
 

eldi

trafikante
kush me i vogli ate me rekomandoni.,....
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Si te masesh numrin e sytjenave !

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VQ7b239KpA8]YouTube - Bra Size - How To Measure Your Bust[/ame]
 

agrodolce

Anëtar i Respektuar
Titulli: Si te masesh numrin e sytjenave !

Un kam nje taktik efikase per te mizuruar gjoksin e nje femre , me mjafton ti kap me duar :p leht kutpohet , mos u firksoni e arrij te gje se ca numri jan :D
Ndonjera don te me provoje
:D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Si te masesh numrin e sytjenave !

:p
Un kam nje taktik efikase per te mizuruar gjoksin e nje femre , me mjafton ti kap me duar :p leht kutpohet , mos u firksoni e arrij te gje se ca numri jan :D
Ndonjera don te me provoje
:D
tashi o me ke vjell stilin o qeke dhe ti cun i shkathet haha
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si te masesh numrin e sytjenave !

sa intenditori paskemi ketu eeeeee :D :D puna mbar :p

sweets me ksi numra skam kuptuar kurr gje..hajde zavendsoj me 1.2.3.4....
 
Top