Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Me qen se po gjej kohe te lir per te hyr ne chat shpesh .. Mendova ta beja nje her nje kerkes per rikthim accesi nese do ishte e arsyshme nga ana juaj .. Accessin e kam dorzuar vete me mendjen se sdo kthehsha me ne stafi mirpo do kisha deshir te isha serisht prezent ne stafin e Albnetwork&Fajtori ..Gjithsesi cdo gje varet nga stafi Sop .....

Ju Faleminderit per mirkuptimin.... KaMiKaZi_^_vLoNjAt
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

Un jam dakort mendoj qe e meriton dhe nje shanc, Per kohen qe e njoh kam ven re qe jo vetem me mua por dhe me te tjeret esht i sjedhshem dhe i rrespektueshem.
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

mos te nxitohemi njeher per njeher sepse 2 pun njekohesisht nuk mund te behen, dmth qe edhe ktej heqim aop ne mas, dhe nga ana tjeter shtojm aop cdo 2-3 dit....mendoj qe te durrojm dhe pak sa te qartesohet situata e aop-ve qe kemi nen shqyrtim dhe te marim situaten nen kontroll pastaj vendosim se cilet mund te shtojme...jo per gje por jemi hallakat shume me kto shtimet njerit pas tjetrit...flm
 

shkodrane_4_ever

Bjondja_Shkodrane
Titulli: Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

ok per mua
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Si mendoni te shtojme Aop KaMiKaZi_^_vLoNjAt ?

Edhe un dakort jam per shtimin e r_3,,por ne gje esht qe po i shtojme kot per dite as nje aop nuk esht aktiv,,
 
Top