Si e therrisni te dashurin/en?

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Te dashurin e thrras “hajde hajde se po te pres” por nuk vje :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Baby
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Sa përkëdhelës dhe të butë që jena ne Shqiptarët në frazat që përdorim :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A afer kur jom a nga larg :p
 
Top