Shtohet MAnOwAr

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pas heqjes se ish sop JaPoNeZi nuk e ka pas kerkuar me acc sot ne prani te AUSTRALIANI_VIP Dhe [Niku] Vendosem Ta Shtojm :)

[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #Shqiperia Access List At Level 5.
[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #ndihme Access List At Level 5.
[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #Stafi Access List At Level 5.
 

Tip

Well-known member
Nqs o ai qe menoj un, esht i sterlasht - ka qen sop me nick illusion qe ne 2001... po na lexoj nga ekrani na i kompjuteri te azilit, e perqafojm me mall
 

MrCool

Simple
Hahahahahahhahahahahaha

I paska pas presionet e omla
 

MrCool

Simple
Hahahahahahahahahahaha

Legjenda i vika onash ketij pse s'thu ti lotttt
 
  • Haha
Reactions: Tip
Top