Shtohet aop DELANA

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Shtohet aop DELANA


[03:12:19] -ChanServ- Delana added to #Shqiperia access list at level 5.
[03:12:27] -ChanServ- Delana added to #ndihme access list at level 5.
[03:12:36] -ChanServ- Delana added to #stafi access list at level 3.
 

InFeRnO

Member
Titulli: Shtohet aop DELANA

Shtohet Delana pasi alfa kishte deshire qe dhe kjo femer te ishte ne staff midis nesh.
Rashe dakord un dhe e shtuam direkt, po mbreti ngaqe perto me shkrujt si qysh tek u shtu , mora inisjativen ta shkruaj un arsyjen e shtimit qe te jeni te gjith ne dijeni

Gjith tmirat
 

PiRaTi

Member
Titulli: Shtohet aop DELANA

Ajo merr votat kunder nga ne dhe shtohet Aop?? Hmm beni si te doni!!
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Shtohet aop DELANA

jo jo ka gabu komjuteri :p ehh me detet
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Shtohet aop DELANA

ahhhahahahah Pirate pse ke vu re ti qe po shtohet kush ne baze te votave hahhaha :p:p
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shtohet aop DELANA

Se kuptoj un personalisht e pata pyetur nese donte acc apo jo me tha jo, U hap sondazhi dhe nuk i mori votat ca bohet kshu mer aman pa fjale.
 
Top