Shqiptar ne Afriken Lindore?

ZHIGO

wish me well...
o sivje o tyja sebho i nyabo...

A mendoni se nje dite mund te jeni ketu dhe do tju quajn muzungu ose bazungu?

nqs dikujt si mua i ka rene rruga ketej , le te behet i gjall dhe te pim nje birr kilimanjaro .
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

ISIS nuk eshte ne Afrike por lindje...
Une do thoja: Get the best of it!Edhe pse je vetem :)

Ah sa per faktin nqs do na e merrte mendja, Jeta eshte plot surpriza.. Ndoshta te ngushellon fakti qe dhe une jam goxha larg, ne nje vend ku as une se imagjnoja qe mund te perfundoja :)
 
Last edited:

Marla

VIP
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Ca do anej o rob zoti :p
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

ka shku ne kerkim te vetvetes :p

apo po bo kerkim thesaresh :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Daar is niemand
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Me dergo nji foto duke i gjujt nji zezaku me grusht ose duke i leshu qent e kufirit.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Me dergo nji foto duke i gjujt nji zezaku me grusht ose duke i leshu qent e kufirit.
Zhigo nuk eshte aq ekstremist jo. Kam idene se do bente edhe bamiresi madje.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Zhigo nuk eshte aq ekstremist jo. Kam idene se do bente edhe bamiresi madje.

Zhigo eshte turist dmth? Nga ata qe rrespektojne rregullat dhe jo nga ata qe ecin zbath neper kampe ndertimi duke kerku per shkumsa?
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Po cti beje Zhigu shkumsat ne Afrike?
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

beju nje ze ISIS patjeter ke shoke plot rekrut si puna jote lol
fishkëllime kam nigju qe kan fillu me rekrutu femra ne menopauz ... çër menje ke? (mos boj si e indinjume tashi e tipit "sdo i flas mo me goj ktij") :p

ISIS nuk eshte ne Afrike por lindje...
Une do thoja: Get the best of it!Edhe pse je vetem :)
اër besti thu ti Soli , ktu worst e më worst . Ne fakt aktualisht po rri midis dy shteteve sepse siç e din ti puna ime funksionon ne menyr te till , neper pika kufiri .

Esht pak por paaaaaaaaak ibret , por hajde thuaj , jetohet me bazungut .

Ah sa per faktin nqs do na e merrte mendja, Jeta eshte plot surpriza.. Ndoshta te ngushellon fakti qe dhe une jam goxha larg, ne nje vend ku as une se imagjnoja qe mund te perfundoja :)
...ishte zgjedhja jote (PA KUSHTE) :p

Ca do anej o rob zoti :p
okej ,

sikur ta boja ftes 3 mujorshin tjeter do vije me mu per 3 muj knej? do mahnitesh...ahaha.

ka shku ne kerkim te vetvetes :p

apo po bo kerkim thesaresh :p
e njejta ftes , ma mban xhepi per te dyja...s'jam kursimtar i modh.

Do ket lexuar 'alkimistin' dhe po kerkon thesarin Mon :D ;)
ne fakt libra, kam kohe qe slexoj . Pershendetje , duhet te jesh anetar i ri.

sa per thesar...hahah , hiqi 4 germat e para tek "thesarin" shtoji tre te para te karroces dhe atë do gjesh ktu , lexoje sa te duash pastaj alkimistin , ti e un bashke...

;D

Daar is niemand
çuditërisht ëh,

po degjoj nje keng dhe thote ; To hard to say 3 words , To hard to make it work...kshu dhe puna jote :p

Bej te Fala majmunit
këtu ka vetëm majmune bythkuq si për çuditërisht eh. nqs e do ndonje per kujtim me thuaj...ty ta bej qefin un , se prish zemren.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

O zhigo ku je ore djale?
Mos me thuaj qe je Afrike..? :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

lool
Quiz i ri ai ee:p

Mos me thuaj Black Smoke
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

i ke parasysh ato dokumentaret tek discovery per Afriken ,

atje jam...

po ti , akoma tek borxhlinjt e fsheh kokën? :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

i ke parasysh ato dokumentaret tek discovery per Afriken ,

atje jam...

po ti , akoma tek borxhlinjt e fsheh kokën? :p
zhigo mos me bej zili,po te jesh atje ku jane ato kafshet e bukura te egra.
Bashke me ata njerzit e lasht antik e te dashur..:))
Me prej bileten se erdha.
Te iku njehere e mire edhe nga ky vende i falimantuar :p bregdetar....
 

Marla

VIP
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Mua ktej nga timori lindor me gjen. Ec te tjap i tas grosh shqipe :D
 
Top