shoqeriavirtuale.eu

shoqeriav

Antarë i ri
Pershendetje

Kam hapur nje forum te ri para disa ditesh dhe do kisha deshire te prezantoja linkun ketu dhe ne te njejten kohe te degjoja sygjerimet, pershtypjet dhe kritikat tuaja. Forumi eshte ne sistemin Ipb edhe perdor nje style te gatshem me pak ndryshime aty ketu.

Linku eshte

http://www.shoqeriavirtuale.eu/

Ju falenderoj praraprakisht per pergjigjet dhe opinionet tuaja.
 
Top