Shopping...

Jetmira

Mbyllur
Dal per shopping kur e bej mend per te dale.
Personalisht me pelqen te harxhoj per cantat dhe per kepucet.
Nuk eshte se e shoh nga markat,pasi marka sesht se ka shum rendesi.
Nqs me pelqen dicka e marr ;).
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Dal per shopping kur me duhet dicka nuk jam tip qe do sillem neper dyqsne ...ne fillim kam bere ne internet nje shikim e vendos
 
Top