Se kuptoj pse? ka naj shpjegim apo do bojm ca tna teket?

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: Se kuptoj pse? ka naj shpjegim apo do bojm ca tna teket?

Beni si te jet me mire un personalisht jam dakort me cdo gje :)

Shefat vendosin :D
 

N3VR1K

Antarë i Respektuar
Titulli: Se kuptoj pse? ka naj shpjegim apo do bojm ca tna teket?

Ju skeni pun e zanat tjeter ne 1 vrim i bini te gjith :D
 

N3VR1K

Antarë i Respektuar
Titulli: Se kuptoj pse? ka naj shpjegim apo do bojm ca tna teket?

Ju skeni pun e zanat tjeter ne 1 vrim i bini te gjith :D
 

N3VR1K

Antarë i Respektuar
Titulli: Se kuptoj pse? ka naj shpjegim apo do bojm ca tna teket?

dhe dicka tjeter ndoshta nuk jam ne os staff ama rregullat i di mir svsnick nuk eshte perdor asnje her ne historin e sereverave irc nga 1 admin as nga ircop por vetem nga root.
 
Top