Script i vecante!

KINGS

Member
Dikush qe ka nonje script shume te vecante ...te komplikuar ose jo.. mund te postoni ose jepni details per scriptin qe keni!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Pe: Script i vecante!

Skam script futem me java
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Script i vecante!

Perdor mirc te thjesht ndonje her java
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Script i vecante!

Un jam akoma me mire perdor Mibbit :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Script i vecante!

Me i qarte se ste kuptuam ku ta shkarkojme e ku jo
 

R0X

New member
Pe: Script i vecante!

Dikush qe ka nonje script shume te vecante ...te komplikuar ose jo.. mund te postoni ose jepni details per scriptin qe keni!
Ma jep dhe mua po e gjete noi te mir, se po hyj dhe un nga faja tash
 

KINGS

Member
Titulli: Script i vecante!

Steli blokohet duket shume I ngarkuar
 
Titulli: Script i vecante!

Mos mer me mire perdor mIRC je shum mir me te i shton addons sipas deshire.
 

Pain Killer

Anëtar i ri
Titulli: Script i vecante!

U futa gjasme me gjet ndo1 script te mir ktu, Ktu ja paskeni shtru muhabetit per 7 pal qefe :S
 
Top