Sandale dhe Kepuc..........

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Na bane me zemer Arfenilla .... I love shoes... kepuc, sandale, pantofla, etj etj :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

Ne pergjithesi te bukura shume...Kishte disa kepuce apo sandale shume te ekzagjeruara,por shumica ishin klas...Me pelqyen vertet:D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Ngjyrat e modes per kete vere keto, Arfeeeeee cilat nga keto do mi besh dhurat? :p


 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Sandale dhe Kepuc.......... 
Last edited:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

Cna e ngreni nepsin dhe ju ncncnccn:(
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

Ke te marresh e ke te lesh ktu :)
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

...Kto te fundit nga Casadei Collection jane te preferuarat e mia :)

 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Sandale dhe Kepuc..........

I dua te gjitha pa perjashtim LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Ca ngjyre te zgjedh sot?!
tumblr_lhv170gH1A1qznrwr.jpg

( Femra edhe sikur te kete tere nuancat e mundshme, prap do gjej nje fustan apo nje veshje per te cilen ska kepucen e duhur si model, lartesi apo ngjyre:p).
 
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

Arfe Laubotin i kam ndermen ti blej ..Pums te zeza me me pjesen e poshtme te kuqe ,,Duhet
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

1353694666465.jpg ;)))
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

313057_424556694261079_354613300_n.jpgMy favorite :)
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

1353730220037.jpg;))))
 

ana88

vlonjate tipike
Titulli: Sandale dhe Kepuc.......... 
Last edited by a moderator:

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Sandale dhe Kepuc..........

531758_483714808323853_402436611_n.jpg :))))))
 
Top