Sa vjec jeni?

Sa vjec jeni?


  • Totali i votuesve
    73

Jeta

Anëtar i Respektuar
Nuk e kam zakon te pyes njeri sa vjet i ka, mirepo desha te nxirrja nje "%" ose mesataren e moshes se forumistave. Kshq te dashur e te dashura, te nderuar, te ndruara e shume te rrespektuar e rrepsktuara anëtarë e anetare te FV-se, po se patet bezdi na e tregoni nje cik moshen?!
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
23 vjec i teri
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Une jam 16 vjec.
Po nuk te takon ty si e zonja e shtepise te flasesh e pare edhe te thuash moshen tende?
Oopsss... 24. Kam harruar jo per gje, meqe moshen time e di :p dhe do e merrja parasysh me rastin e nxjerrjes se mesatares. LOL
 

Lauri

Donatorë
Une jam i 275 para krishtit.Dikush me ndihmon te bej llogarine sa i vjeter jam,ju lutem:D
 

METi

-=EdoLorEli=-
Për momentin nuk i kuptoj personat që e fshehin moshën, ndoshta dikur edhe do t'i kuptoj LOL. Jam 21 vjeç ose më sakt kam lindur me datën 26 Shkurt 1987 :-]
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
24 n'kajmak :D
 

alfonci

Veri investigatio
Une jam 19 vjec
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
25 jam ne cerek te jetes se do jetoj deri ne 100 vjec kam dhe 75 te tjera per te bere gallat
 

Cothy

Member
25 pa llogarit te shtunat dhe te djelat qe jane pushim si dhe ditet e festave. Me gjithe ato shkoj pak me shume.

p.s: u cane makinat llogaritese kendej :D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Mami edhe Babi me thonje 19 vj buuu edhe une keshtu me duket se jam:D:p:p
 
Top