Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

sensuu

sweet
:D s'e di......po 2 djem dhe dy vajza
se djali do nje vella dhe vajza do nje moter............jo si une,qe vuaj per nje moter
dua mooooteeeeeer:(
 

*Casanova*

kazhanov
vajze te paren pastaj nje djal dhe besoj qe mjaftoje
uen bile dhe emrat jua kam gjet para lidhjes lol, kuptphet nese nuk mi ze ndonji tjeter nga rrethi familjar :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
eh sa te sjelle situata
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Nje vajz dhe nje djale. Nqoft se duhet te vendosi vetem per njeren, pa hamendje do ta kisha zgjedh te paren :)
 

inushja2

preshevare
Femin e par me patjeter e dua vajze :p
e pas nje kohe pastaj te dytin djal dhe kaq ! ( kam ndrru mendje se e prishi dadoja kontraten me mua prandaj , ska kush mi rrit kolupucat LOL )
 

Analistja

Anëtar i ri
2 me 2 eshte fantastike por kur behen mi aman. Une nje goce e kam. Si fillim do doja edhe nje qun pastaj per me teper duke pare e duke bere...
 

pulcina86

❤️
3....Binjak mundesisht qe t'ja heq merakun lindjes se me frikson shum :D
 

dhelpra

Tironce
Une kam dashur 1 djal dhe 1 vajz ;)
Por ja qe nuk eshte ashtu kam 2 djem dhe jam shume e gezuar, i du qe te dy.
1 e kam 2vjec dhe tjetri 2muajsh :kercim: :ciaoo:
 
3 femij me pelqen te bej,2 djem dhe 1 vajze!
Femija i pare dua te jete djale.
 

vlora

PeJaNeZe
dy djem (binjake) dhe nje vajze...:D
 

shantal

Anëtar i ri
3 cuna do doja te beja si tre mosketieret ...ka lezet te kesh cuna po jo s egoca si kam qejf ,, ka rendesi mos jete si ajo qe kish lind me tete kembe
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Te ligjshem, jo me shume se 5, cun, goce, cun, cun, goce :D
 

vitk

Anëtar i Respektuar
te parin e kame rruges
gruja kerkon 3 po une 2 theme dhe me 2 mendje megjithate si duhet
 

emmy

Antarë
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

2 po te jene binjake nje qik dhe nje djale
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Sa femije do kishit deshire te keni ne nje te ardhme ?

Une kam dashur 1 djal dhe 1 vajz ;)
Por ja qe nuk eshte ashtu kam 2 djem dhe jam shume e gezuar, i du qe te dy.
1 e kam 2vjec dhe tjetri 2muajsh :kercim: :ciaoo:
Ti kesh me jete:)

Une nuk bej plane per numra femijesh sinqerisht, megjithate sa te vijne te vijne..Per mua femija eshte bekim...
Kur munden gjyshet tona te rrisnin nga 10 femije ne kushte mizore, mund te rrise cdo njeri femije:)
 
Top