Roma – Juventus, sonte sfida më e rëndësishme e Serisë A

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sa njerez te civilizuar, perderisa ketu tek ne sillen si kafshe
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Muslim hate in australia

Une se di si sillen ne Kosove lover po me thene te drejten ne shqiperi(Tirane kryesisht) sillen jashtzakonisht sh mire. Tani esht ber gje sh normale nje vajze me shami. Nuk kam pare as diskriminim as perbuzje dhe asnje gje neper dyqane rruge spitale... e vetmi probelm eaht epak tek punesimi. Ne kete pike vajzat me shami ballafaqohen me refuzime akoma ama ne gjera tjera.l aspak... mos u nis ti ca behet ne rrjete socjale. Se 10-100 vete nuk perfaqsojne tgjith popullin. Une per vete kaloj per mrekulli me tgjith. Une dhe tgjith muslimant nTirane. Jam deshmitare okulare. Per me teper kam sh kontakte me sh njerez apo shoqata studentore dhe mendojne te njejten gje.
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Muslim hate in australia

Un se di ne Tiran por ne Shkoder ka sa te dush nga ato femra qe i ngacmojn me fjal femrat e mbuluara
Ndoshta se di, prandaj e saktesova qe po flisja per ne Tirane :)...

p.s. tani e pashe vidion.. sh prekese dhe e bukur ...
 
Top