Pytje pergjigje te ndryshme....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Sja kam idene ca eshte dhe po pertoj te guglloj

Do kete krijim nga ti kete muaj?
 

Jetmira

Well-known member
Nga natyra disa njerez e kane dhurate nga natyra,anetari siper/nesh.

Je dorezuar ndonjehere perballe jetes?
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Nuk e njof kete koncept. ;)

Cfare urren me shume?
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Nuk urrej

Ne Pune ?
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
yeap

Te pelqen sufllaqja? :)
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Normal qe po dhe pse ruhem te mos ha shume

Ke qene ndonjehere ketej nga greqia?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo
Ndonje ide si te humbisni kg shpejte ?:D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top