Pytje pergjigje te ndryshme....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Une kam cik problem me bindjen si llogjike, por kur ka te drejte i bindem....
Sbesoj se me do te keqen...kshuqe

Jeni posesive?
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
I tmerrshem.. :p

Vesh pantallona? :D
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
E cte duhet ty iher si kaloj un... :p

Do na vesh nai diss apo ta ve vet? :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Varet sipas momentit , dites kohes etj etj.
Punoni ,shtune diel?
 

Legally_Sweet

Gjelbërimi i mamit dhe i babit
Staff member
Jo, flas as me ze shum te larte dhe as me peshperitje

Mendon se disa njerez marrin kot ndonjehere?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top