Pytje pergjigje te ndryshme....

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Atehere mendoj se ke nevoje ta kontrollosh vetveten me mire ne situata te atilla, mund t'jete rezultat i stresit qe ke, dhe nuk e kupton deri sa te ndodhe :D

Ne pergjithesi jam tip qe duroj shume, qofte ofendime apo dicka tjeter. Durimi si teme eshte teme ne veti por, nuk jam i durueshem dhe reagoj shpejt ne raste te caktuara dhe ajo ndodhe mu per arsyen qe ta ceka ty, per shkak te ngarkeses psiqike qe kemi, apo ndonje x problemi qe ka ndodhur ose e dime se do ndodhe, durimi yne merr forme tjeter dhe nuk eshte cdohere i njejti

Stina qe te pelqen me se shumti?
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Dimri...se jam produkt dimri hahahahahahah

Ke ngrene dreke?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Akoma ska ardhe dreka tek ne :p - Pak me heret mengjesit ia bera perhajr lool

Jeni e kenaqur me jeten dhe kushtet qe keni andej?
 

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Po sigurisht ....si cdo kush kam e une dilemat e mia

I jepni ze intuites?
 

Aki

misfit
Me ka ndodhur, por e le te kaloje me kohe derisa te mbaroje se me torturuari :)

Te ben mire leximi?
 

Vajza

Well-known member
Prit se i kam mar temat me rend
Njer me shpejtesin 2 pastaj ja fus 3
Mos mendove se u rita per 1 dite :p ?
 
Top