Pytje pergjigje te ndryshme....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
PErshendetje,po e rihap me postim timin kete teme,pasi per shkak te problemeve teknike ,nuk bejme dot copy postimin e pare si me perpara.(derisa te rregullohet)
Dhe tema ekzistuese kishte kaluar rreth 1200 postime.

Tema.

Nje arsye pse e pelqeni parnveren?


Ps;-Argetim te kendshem!! :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Tema u rihap perseri.

Cfare ore e hani darken zakonisht?
 

Senseo

Have you ever!?
Nuk e ha fare ose ose kur mkap uria 12 nates.

Kur e shikon veten qe behesh nervoze, si vepron?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Hem,varet sipas situates,zakonisht ik dal i xhiro.

Sa dite plazh keni bere kete vere?
 

Vvetoni

Anëtar
Planet për me shku ne det, më duket se kanë ra në ujë :p

Ju dështojnë planet?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
nga njehere disa po,vec nuk merzitemm nis planin tjeter . :p

Jeni njeri qe programoni pergjethsisht kohen?
 

Senseo

Have you ever!?
Vende vende.

Cfare ben kur plani iken per skrap?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
po varja,tjetrin ahahahhahaha
a keni ngrene kete jave prodhime deti?
 

Senseo

Have you ever!?
Cdo mbasdite.

Cfare kuptimi ka nick yt?
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Eshte nje nder hyjneshat e olimbit

Cpo beni kete moment
 

Vvetoni

Anëtar
Normal, di me hanger mirë.

Ushqimi i preferuar?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top