Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Kur jane per mire ju pelqejne te gjithve.
Marla do preferoja te provoja ate ushqimin qe gatove ti, skam qef te bredh lokaleve apo restoranteve si ndodh zakonisht.

Kush gatuan me mire nga ju 2 dyja?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Moni besoj :)

A tju ftoj per dreke te 2ve ke shpia ime?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Tani qe mendohem....une kam gatu per ty...ti asihere per mu
Kur do na ftosh?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Un kam parim mos te takohem me asnje virtualisht por nese do te pergjigjesha sinqerisht do pranoja qofte dhe per te ndryshuar monotonine :)

Pijet ti sjell une?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po te kam cuar per dreke buze detit mi dreq...Ne fundjave jam e lire.

Veren do e sjellesh ti? :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Me ke cu dhe kam honger nga dynjoja....

Nga ty ...duart e tua kur do ha?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Pijet i ofron e zonja e shpise.Ju sillni embelsirat
Parimet edhe shkelen kur behet fjale per dreke me Monin lol

Kshu e lame?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ne fundjave per vakt darke?
Un sjell cfar te doni :p
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Nese Moni thote po patjeter miresetevini :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po e di ajo qe si them jo gatimit une...se qoftet e mia i ha pa u nxjerr ala nga tigani lol
Kete fundjave jam busy pafund

Edhe tjetren...hmmm tjetren tjeter jam free

Kush do me marri mua?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Mire se deri ath ka ardh ditlindja te ftoj per sebep lol

Merziteni te iki une tani?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Ah po na nxjer llafin qe do dhurate tani?

Naten e mire ti, un do ndaj hesapet me Moniq :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Hesapet e kujt?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Hesapet e darkes, ca embelsire doni, ca vere preferoni, ndonje gje extra, pse cfar do ju le tju mungoj gje keshtu? :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Po imagjinoja i moment veten
Ju ul ne kolltuk e une si zezake tu gatu...

Sju vje i cike turp aaa?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Un mund te ndihmoj me sallaten dhe te coj pjatat ne tavoline,
mjafton?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Jo....

Dua suport moral dhe ndihmese ne qerim qepesh...grirje domatesh e kastravecash

i ben dot?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top