Pyetje pergjigje te ndryshme

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Te atyre qe sjane me po. Duket sikur i ke te gjalle kur lexon permes rreshtave...


Momenti me i bukur ne jeten tende?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

kur erdha ne jete

te eshte ngulur ndonjehere gozhda ne kembe?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

lol jo por vellait tim po kur ishte i vogel


frika jote me e madhe?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

te jem vetem ne oqean

ke kapur ndonjehere fiq?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Fiq toke po fiq deti jo

I ha shume fiqte?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

fiq nga ato qe ka dal shprehja: mos e ... me gjethe fiku

si ha shume por i ha

e dije qe te gjitha hurmat e qulleta kane krimba?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

Doja qe mund te kishin por jo me shume se fiqte.


E ndjek moden?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

ndjek komoditetin duke u munduar mos te vishem keq

i pari fshatit apo i fundi qytetit?
 

Marla

VIP
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

I pari i qytetit

Beson ne Zot?
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

besoj se ka dicka

benzine apo nafte?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nafte...meqe kam degjuar eshte me e lire lol
a do jetoje dot pa prinderit???..........dmth ti kesh larg
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

po

ke nga prinderit degjon me shume?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

mamin....i them kot ske shkuar per gazetare sepse flet shume lol
miss me??
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

tmerresisht shume

i ke ngjar ndopak mamit?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo....

do doje te kishe dashurine e jetes dhe i varfer,apo i pasur dhe pa dashurine e jetes :p
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

un i varfer jam me apo pa dashuri

je materialiste?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo

me mire i bukur dhe i varfer apo i pasur dhe i shemtuar lol
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jam i shemtuar dhe i varfer

do lidheshe me ndonje mashkull te shemtuar?
 

sensuu

sweet
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

nuk e shof bukurine vendimtare pasi kam njohur dhe njerez te bukur por qe kishin nje shpirt te zi
po ti do lidheshe me nje te shemtuar :D
 

Fly

Shy
Titulli: Pyetje pergjigje te ndryshme

jo, duhet nje i bukur ne lidhje qe te ruajme balancen

kjo do te thote qe ti po pret per ndonje te bukur me shpirt te bardh?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top