Punime nga duart tona...

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

Sa nervat e gjona i ke Soul. Te kam lakmi. :p

Interesant rosaku! :)
lol,
Kur kam qene ne fakultet, nervat me te forta i kisha ne kohe provimesh, cdo gje rrija e beja vec te mos ulesha te mesoja, :p
Ne kete faze tani, cdo gje e bej me deshire, pervec kapitullit tfundit se tezes masterit, haha..
Thanx!
:)

Aver

VIP

lol,
Kur kam qene ne fakultet, nervat me te forta i kisha ne kohe provimesh, cdo gje rrija e beja vec te mos ulesha te mesoja, :p
Ne kete faze tani, cdo gje e bej me deshire, pervec kapitullit tfundit se tezes masterit, haha..
Thanx!
:)
lol

Suksese. Ti do te arrish shume Soul :)

Soulmind

oNcE...

Mu prish usb-ja. Ne fakt perher me prishen kollaj duke e perdor 100 her ne dite. Dhe ja zgjidhja :D.. Me nje art marker te perfunduar gjeta rehat.. :D...
Mund ta merrni iden po e deshet :p

vg.jpg

Aver

VIP

Nese me degjon mua e patenton kete ide. Nuk i dihet punes.

Po nuk e bone ti do ta bej une. Me mire une sa naj kinez.

Soulmind

oNcE...

Nese me degjon mua e patenton kete ide. Nuk i dihet punes.

Po nuk e bone ti do ta bej une. Me mire une sa naj kinez.
S'me duket ndonj ide kush e di.. HIqi koken e shkrimit markerit dhe fut usb-ne.. Mah.. Pse kaq interesante qenka ? :hmm:
Hajd po pranoj tjesh ti menaxheri :p..

Aver

VIP

S'me duket ndonj ide kush e di.. HIqi koken e shkrimit markerit dhe fut usb-ne.. Mah.. Pse kaq interesante qenka ? :hmm:
Hajd po pranoj tjesh ti menaxheri :p..
Edhe zbuluesit e "A Post-it note" (ne foton poshte) ishin skeptik ne fillim. Sot kane qarkullim vjetor 1 milirad dollar.

Mendohu edhe nje here para se ta patentoj ne emrin tim. Ke afat deri te henen qe te mendosh.

Soulmind

oNcE...

Edhe zbuluesit e "A Post-it note" (ne foton poshte) ishin skeptik ne fillim. Sot kane qarkullim vjetor 1 milirad dollar.

Mendohu edhe nje here para se ta patentoj ne emrin tim. Ke afat deri te henen qe te mendosh.
E shof une, o ti o une do u benkemi te famshem :p..
Flsm prap :)

Soulmind

oNcE...

Nje dhurate per vajzen qe te vare peshirin e saj te vogel, :D..

zgzz.jpg

Soulmind

oNcE...

Kete fundjave kishim punim dore ne shtepi :p
Thote e vajza: mama dua detin. Hajd mi mam i thash se ta sjell mami detin ne shpi :p. Me nje mounting board dhe plastike ngjyre bojeqielli, :D

sea.jpg

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member

Kete fundjave kishim punim dore ne shtepi :p
Thote e vajza: mama dua detin. Hajd mi mam i thash se ta sjell mami detin ne shpi :p. Me nje mounting board dhe plastike ngjyre bojeqielli, :D

Shiko fotografinë 27489
ky deti vec , me zuri.,..shume dallge paska lol
mos e fut gocen aty moj :p

Soulmind

oNcE...

ky deti vec , me zuri.,..shume dallge paska lol
mos e fut gocen aty moj :p
Ne fakt po te vesh re perve dallgeve qe kane marre kot ne cdo drejtim, si tsunam, kemi dhe ca shtellunga resh mu ne mes te detit, hahaha

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member

Ne fakt po te vesh re perve dallgeve qe kane marre kot ne cdo drejtim, si tsunam, kemi dhe ca shtellunga resh mu ne mes te detit, hahaha
po po pashe edhe pulbardhat , najs najs

14642237_1796574120583617_5381980760116250820_n.jpg

Mjesi! :)
Tani nuk e di nese po e postoj ne temen e duhur...gjithsesi ja mora nje shoqe kete gjene nje dite perderisa po pastronte bodrumin e desh ta hidhte, (me keq se ata jevgjet qe mbledhin vjetersira ahah :p ) dhe uala e shnderrova ne nje komodine te thjeshte dhome.
Hera e pare qe merem me dicka te tille ne fakt dhe po me pelqen si hobi.. :)

Soulmind

oNcE...

S'po di ta sjell apo jo punimin e radhes :p