Punime nga duart tona...

Aver

VIP
Titulli: Punime nga duart tona...

Soulmind mi harxhove gjitha liket :D

Te lumte, s'di cka te them tjeter. Secila me e bukur se tjetra.

Sunlight, gjithashtu e talentuar.
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

Tani ne pune, mu kujtua kur vizatonim per Vitin e ri,. dhe ajo kenga:
Ja na erdhi VIti ri
sa jam i gezuar
posi une dhe cdo femij,
pret per ta festuar...
Bora zbardhi tej per tej...
etj.....

Ja atmosfere femije per vitin e ri :p.. Shkrimi esht bere me mouse qe me dridhej dora se skam tablet me laps qe te vizatoj direkte ne pc..:cek:

afaa.jpg
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

10872619_10152564080608526_2011780009_n.jpg
:d..............
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

Isha ne Uni-in ku kam studiuar arkitekture para ca ditesh, dhe pashe nje pikture ne akrilik te bere ne vit te 2-te ne mos gaboj.. IShte akoma atje ku ka qene para 5 vitesh... eh...

123.jpg
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

5 MIN FAST SKETCH-ndjenjat e momentit ^_^[/SIZE]

5 MINUTE SKETCH.jpg

p.s. Ideja conceptuale marre ne net


Orë kreativi8i​
( Per ke e kishte marre malli ;) )​

shi ca i bera ketij syrit tend une :p...

eye1.jpg
 
Last edited:

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

Per 5 min kete?!

Shume e bukur.
Po aver. Pasi ngjyrosjen e kam ber me fotoshop.vec vizatimin layout me laps.
Flm!:)
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

Se dhe ne dime me zhgarravit me stilolaps kot me kot:p

11117765_10152817620018526_1716167114_n.jpg
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

Water color ne letter dhe gjthe te thata te ngjitura.
11156837_10152840233108526_1585852086_n.jpg

p.s. O ev, Me aq e le ti? Na sill pra ndonj punim tjeter :p
 

Soulmind

oNcE...
Titulli: Punime nga duart tona...

Se molla te shijon me shume kur ke ndejt gjys ore me pregatit kete zog a rosak ca eshte, lol

11167472_843551389051514_285762751_o.jpg
 
Top